2733
2739
اخه عزیزم رشته دیگه ای ب نظرم نمیرسه  هیچی نیست الان تو رشته انسانی ی دونه حقوق و میگن درآمدش ...

حقوق آزاد بخون خواهررمن آزاد خونده .درامدشو فقط بیا و ببین 

مهم اینه مدرک وکالت تو بگیری داشنگاه خیلی مهم نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حقوق آزاد بخون خواهررمن آزاد خونده .درامدشو فقط بیا و ببین  مهم اینه مدرک وکالت تو بگیری داشنگ ...

واقعا؟بخدا منم قصدم دانشگا ازاد رفتن بود

نگا الان مثلا من قرار نبود ک ی سال از عمرم هدر بره بشینم پشت کنکور قرار بود برم آموزش ابتدایی همون آزاد بخونم بعد آزمون استخدامی بدم

ولی اونقدر فامیلا مغز خونوادمو شستشو دادن میگن هرکی آزاد میره آینده نداره. من هرچه قدر میگم ربطی نداره بستگی ب این داره خود فرد جدی باشه خیلیا دولتی رفتن و آینده نداشتن همش بستگی ب خود آدم داره 

اما گوش نمیکنن منن ک خودم درامد ندارم بدم آزاد بخاطر همین مجبورم ک بخونم 

حالا یکم بیشتر میگی؟خواهر زادت آزمون وکالت داده؟ترم‌چنده؟درآمدش چقدره؟

واقعا؟بخدا منم قصدم دانشگا ازاد رفتن بود نگا الان مثلا من قرار نبود ک ی سال از عمرم هدر بره بشینم پ ...

دانشگاه دولتی خ تاثیر داره رو نوع شغلت

مثلا رشته ما که مهندسی و مدیریت مالیه کسی دانشگاه دولتی تهران بخونه شرکت های تاپ برش میدارن با حداقل حقوق ۲۰ ملیون 

ولی وکالت قضیه ش فرق میکنه کسی که وکیل میشه مهم نیست اونقدر کجا خونده باشه موکل کارشو میبینه اگه خفن کار کنه خیلیی بهش پرونده میخوره 

خواهر من ۱۰ ساله وکیله هفته ای دو ۳ بار ب طور میانگین میره دادگاه

درامدشم تو هر پرونده فرق میکنه مثلا دادخواست مینویسه نیم ساعتم زمان نمیبره ۵ ۶ تومن راحت میگیره از طرف

یا پرونده‌ زمین ک انحصار وراثتی کار میکنه ی درصدی از مبلغ کل زمین که قابل توجه میشه معمولا مال خواهر منه

2731
دانشگاه دولتی خ تاثیر داره رو نوع شغلت مثلا رشته ما که مهندسی و مدیریت مالیه کسی دانشگاه دولتی تهرا ...

عریزم رشتت مدیریت مالیه

اتفاقا منم شنیدم خیلی رشته خوبیه میخام توی انتخاب رشتم بزنم 

وای عالیه 

ایشالا همیشه موفق باشه تو کارش من فعلا این کنکورارو بدم ببینم چی میشه 

دانشگاه دولتی خ تاثیر داره رو نوع شغلت مثلا رشته ما که مهندسی و مدیریت مالیه کسی دانشگاه دولتی تهرا ...

الان خواهر شما توی آزاد خونده؟و بعدش آزمون وکالت داده درسته؟

بعد فک کنم ۶ سال باید درس بخونی تا آزمون بدی

عریزم رشتت مدیریت مالیه اتفاقا منم شنیدم خیلی رشته خوبیه میخام توی انتخاب رشتم بزنم  وای عالی ...

اره بازار کارش عالیه

ولی ب نظرم اگه قراره آزاد بخونی برو حقوق یا اگه ام مدریت مالی میری ارشد حتمااا تهدان دولتی قبول شو

الان خواهر شما توی آزاد خونده؟و بعدش آزمون وکالت داده درسته؟ بعد فک کنم ۶ سال باید درس بخونی تا آزم ...

اره وکالت قدیم سخت بود قبول شدنش خیلی ظرفیت کم داشت

الان راحتم شده ولی باید زرنگ باشی تا پرونده زیاد بگیری

2738