2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

فرهنگیان اخه شد هدف؟🥲🥲

جدا شغل جذابی نیست ما ۷ سال کار کنیم تو شغلی که هستیم اندازه ۲۰ ۲۵ ساله فرهنگیان خودمونو جمع می‌کنیم از لحاظ مالی

تازه با همه اینا من میگم تو این تورم شغلم آنچنان خوب نیست 

زیاد خودتو اذیت نکن واسه این مسئله هدفتو بزرگ تر کن 

2731
چرا انقدر بچه های کنکور نا امیدن؟؟؟ میارید به خداااا میارید💥 دست از تلاش بر ندارید 

عریزم من فقط ۴۵ روز وقت دارم تازه میخام شروع کنم بخاطر همینه 

من اگ ۳ ماه.۴ ماه وقت داشتم امید داشتم

من اگ‌بدونم‌میشه میخونم  چن ساعت بخونم ب نظرت؟

نگاه کن برنامه ریزی کن مثلا نصف شب پاشو ساعت ۳ یا ۴ فکر کنم بیداری دیگه بکوب بخون ببین چه کتابهایی تا چند ساعت میتونی بخونی و حفظ کنی بعد یکم استراحت کن تا ظهر بعد ناهار بخور دیگه از عصر تا شب هم بکوب بخون هر کتابی زمان بگیر واسه چند ساعت مثلا ۳ یا ۴ کتاب هر کدومش یه ۳ یا ۴ ساعت بخون فرداش کتاب های دیگه یا مرور کتاب قبلی

2740

راستش خیلی سخته ولی بهتر نیس بجای پرسیدن بشینی از وقتت استفاده کنی؟ مگ کسی اینجا علم غیب داره بگه شما حتمن میتونید یا نمیتونید

#کاربر آقا    #این چجور خدایی که نه میفهمه منو نه میشه باهاش خوش و بش کنم؟!     #الله ساقی چرا گوشیش خاموشه؟!الله برسون علف...
نگاه کن برنامه ریزی کن مثلا نصف شب پاشو ساعت ۳ یا ۴ فکر کنم بیداری دیگه بکوب بخون ببین چه کتابهایی ت ...

اره برنامه ریزی کردم عزیزم

حساب کردم باید ۱۵ ساعت بخونم 

ک اونم دوازدهم کامل میخونم 

دهم و یازدهم یسری کتابارو تموم میکنم 

عریزم من فقط ۴۵ روز وقت دارم تازه میخام شروع کنم بخاطر همینه  من اگ ۳ ماه.۴ ماه وقت داشتم امید ...

یک ماه و ۱۵ روز اووووووووووووو

شما بخون شد شد نشد فدای سرت تیر هست 

ولی به نظرم به برنامه ریزی و ساعت مطالعه ی مناسب میشه میرسونید.  عید بهترین موقعیته ازش غافل نشین

بازم با توجه ب تجربه ها میپرسم ببینم میشه

شرایط هر کس متفاوته یکی ۹ ماه میخونه باز نمیتونه قبول شه یکی ی ماه میخونه بهترین رشته رو میاره

#کاربر آقا    #این چجور خدایی که نه میفهمه منو نه میشه باهاش خوش و بش کنم؟!     #الله ساقی چرا گوشیش خاموشه؟!الله برسون علف...
2706