2733
2734
عنوان

پول مهمتره یا عشق

277 بازدید | 39 پست

دختراااا 

بین پسری که یک ساله دوستید وضع مالیشم متوسط(هنوز سربازی نرفته و حداقل دوسال دیگه طول میکشه که بیاد خواستگاری)

و یه پسری از فامیلای دور که از همه نظر اوکیه وضع مالیشم خیلی خوب(تاحالا برخورد انچنانی نداشتیم ولی حسم نسبت بهش خوبه)

کدومو انتخاب میکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نام خدا پول بای 

دوستان عزیز کامنتی که میزارم صرفا برای استارتر هست و جنبه طنز داره، اگر خودش صلاح بدونه گوشی و صفحه تایپ جلو روش هست و من توضیح میدم با کمال میل، من نه دوست دارم قضاوت کنم و نه این کارو میکنم،لطفا قبل کامنت گذاشتن و توهین و تیکه انداختن اینو بخونید، چون مجازیه و همدیگرو نمیشناسیم دچار سو تفاهم و دلخوری هم نشیم. به هم احترام بزاریم، ممنون که خوندی،ماچ به کلت 😘😍❤️حالا  اگر نظرت با نظرم موافق نیست با کمال احترام و بدون تیکه بگو 😊
2728

پول یا عشق هرکدومو انتخاب کنی پنج سال بعد میگی خاک توسرم کاش اون یکی رو انتخاب کرده بودم چون با هرکدوم بری زیر یک سقف معایبشو کشف میکنی و از اون یکی توذهنت بت میسازی 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

اگه واقعا عاشق باشم صددرصد اولی

ایام خشکسالی و قحطی کشاورز رفت پیش آسیابان بهش گفت"تو رو به روح پدرومادرت بچه های من دارن از گرسنگی میمیرن یه خورده به ما گندم بده" آسیابان یه مقدار گندم ریخت تو دستمال گره زد داد بهش.کشاورز همینطور که میومد داشت دعا میکرد میگفت"خدایا به حق عزتت گره از مشکلات مردم باز کن گره از گرفتاری های مردم باز کن گره از قحطی و خشکسالی باز کن" انقد گره گره کرد تا این گره های دستمال بازشد همه گندم ها ریخت روی زمین چنان عصبی شد رو کرد به خدا گفت: سالها نرد خدایی باختی🦋این گره از آن گره نشناختی؟🦋 آن گره راچون نیارستی گشود🦋این گره بگشودنت دیگر چه بود؟🦋کشاورز تا برگشت گندم هارو از روی زمین جمع کنه: چون برای جستجو خم کرد سر🦋دید افتاده یکی همیان زر🦋 یه صدایی در درون بهش گفت: تو مبین که بر درختی یا به چا🦋تو مرا بین که منم مفتاح راه🦋 سجده کرد و گفت:کای رب ودود🦋من چه دانستم تورا حکمت چه بود؟ :)   
2738

بنظر من اگر عشق باشه میتونید همو تحمل کنید در کنار هم کار کنید زندگی قشنگی رو بسازید مثل من و شوهرم 😍🥲

ولی یکی واقعا تحمل سختی رو نداره میاد آدم پولدار انتخاب می‌کنه بدون عشق ازدواج می‌کنه و فکر می‌کنه بعد ازدواج عشق بینشون پیش میاد آدم ها متفاوتن

صد در صد دومی 

🪻🌻💫 هرگز تسلیم نشوید امروز سخت است و فردا سخت تر…اما پس فردا روز روشنی برای تون خواهد بود ✨👌 یک ماه گذشته هیچ خبری ازتون خبری ندارم آخه کجایی اینقدر سنگ دل شدی امیدوارم خبر سلامتی تو بهم بدی خیلی نگرانم n
اخلااااااق

اولی اخلاقش درحالت عادی خوبه اما وقتی بحث میکنیم همش مقصر منم😐و اینکه تک فرزنده حس میکنم مامانش خیلی بینمون بحث بندازه 

دومیم ی برادر دیگه داره خونوادم میگن اخلاقش اوکیه 

پدرمادرشم ک دیدم اخلاقشون خوبه

2706