2752
2734

سلام دوستان شب همگی بخیر

دیدین میگن فلان دعارو بخونی حاجت روا میشی

نمیدونم چرا من از اعتقاد افتادم

چشم آب نمیخوره.چیکارکنم که ایمان و باور قلبیم زیادشه؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

قرآن بخون 

الانم که ماه رمضونه ماه قرآنه 

زیاد بخون 

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این دری ک هی میکوبی بالاخره یکی جواب میده دگ 

منم الان ی عالمه ختم و چله ور داشتم باز با این خال همسرم دادخواست داده واقعا امروز اینقدر عاجز بودم ک نماز استغاثه ب حضرت زهرا میخوندم زار زار گریه میکردم 

نماز استغاثه ب امام زمان 

نماز امام جواد 

ذکر یا جواد الائمه ادرکنی 

نماز استغفار 

واقعا دیگ موندم الانم میخوام نماز شب بخونم 

این کارا فقط برا ی روزمه

بدون توقع ایمان داشته باش و منتظر معجزه نباش

بعدش زمانی که اصلا فکرشو هم نمیکنی معجزه اتفاق میفته...🤗✨️

من مطمئنم که تو موفق میشی... نه فورا اما قطعا😉          از تو فقط یدونه هست پس مواظب خودت باش🫂💕     خوشحال میشم باهام حرف بزنی😙👇           https://harfeto.timefriend.net/16939950931644
قرآن بخون  الانم که ماه رمضونه ماه قرآنه  زیاد بخون

والا چون من کمالگرام میگم یه کاری رو میکنی باید درست باشه

منم تجوید بلد نیستم دوست دارم درست تلفظ کنم

وگرنه دعا و مناجات نامه زیاد میخونم

والا چون من کمالگرام میگم یه کاری رو میکنی باید درست باشه منم تجوید بلد نیستم دوست دارم درست تلفظ ک ...

با صوت گوش بده 

روزانه ده تا ایه با تفسیر 

تمرکزت روی کیفیت باشه 

حالت خیلی خوب میشه

انقلاب های درونی دست خداییه که زنده رو از دل مرده میکشه بیرون ❤️ اون چیزی که امام زمان (عج) رو از غربت در میاره اینه که ارادتت رو نشون بدی و جلوی کسایی که حرمت شکنی میکنن بایستی ... با سکوت تو ، ابن ملجم جرات میکنه تا علی (ع) رو شهید کنه ....تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
2740
بدون توقع ایمان داشته باش و منتظر معجزه نباش بعدش زمانی که اصلا فکرشو هم نمیکنی معجزه اتفاق میفته.. ...

آره مشکل اینه که وسواس فکری دارم نمیتونم رهاکنم

میدونم رهاش کنی خدا درستش میکنه

عزیزم میدونی ختم ذکر یونسیه رو کی باید خوند؟

نه گلم