2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من هی می خوام کاشت انجام بدم ،ولی هی پشیمون میشم

آخه خیلی شنیدم بعد چند روز مژه های خودمون میریزه

خیلی از کاربرا هم همینجا تایید کردن

نظر شما چیه ؟

واقعا ریزش میاره ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
2738
من هی می خوام کاشت انجام بدم ،ولی هی پشیمون میشم آخه خیلی شنیدم بعد چند روز مژه های خودمون میریزه ...

مال من نریخت فقط چون خارش زیادی داشت یکماه نشده خودم بزور کندمش چنتایی از مژه هام کنده شد باهاش

مال من نریخت فقط چون خارش زیادی داشت یکماه نشده خودم بزور کندمش چنتایی از مژه هام کنده شد باهاش

دوباره انجام میدی ؟

یا کلا بی خیال شدی ؟

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    

ببین کاشت اصلا نرو اگه مژه میخای برو اکستنشن من امروز رفتم کاشت وقتی خودمو تو آینه دیدم اصلاااا خوشم نیومد حس سنگینی شدیدی داشتم چسبا از زیر پیدا بود خلاصه اومدم خونه صورتمو چند بار با آب داغ شستم کندم دیگه سمتش نمیرم

ببین کاشت اصلا نرو اگه مژه میخای برو اکستنشن من امروز رفتم کاشت وقتی خودمو تو آینه دیدم اصلاااا خوشم ...

فرق شون چیه ؟