2733
2739
عنوان

چرا همه چیز انقدر گرونه

294 بازدید | 25 پست

دیروز رفتیم خرید کنیم.  پیراهن دخترانه یک و هشتصد!!  لباس پسرونه یک و نهصد! و مانتو پنج و هفتصد!!!!!!! و ما هیچ چیز نخریدیم.  دست خالی رفتیم و دست خالی برگشتیم😕

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

درسته گرونه ولی انقدر ک شما میگی هم نیست

مگه از کجا خرید میکنی؟ با یکی دوتومن هم میشه مانتو شیک خرید چه خبره ۵ تومن 

پس کی میای تو دلم فندق مامان🥹خیلی چشم انتظارتم جوجه ی من🥲یعنی میشه ۵ روز دیگ بی بی چکم مثبت بشه۱۴۰۲.۱۱.۱۴🥹بعد ۱۵ روز تاخیر نشد ک مامان بشم۱۴۰۰.۱۲.۲😊ولی من ناامید نیستم 🥰

والا مانتو قشنگ ۷۰۰ تا یه تومنم هست .من نمیدونم کدوم شهری یا برند میخری ؟

اللهم عجل لولیک الفرج🤲🤲    .سید محمدرضا ومهنا سادات عشقای مامان دوستتون دارم😘   دوستان گرامی همه باهم هوای  آب رو داشته باشیم 
قیمت دلار و طلا چک کن تامتوجه بشی تازه الان داریم     با قیمت های قبلی خرید میکنیم

مگه هر روز لباس میارن که هر روز قیمت جدید بزنن؟ طرف حروم خور یه لباسی با قیمتای قبلی خریده، بعد هر دفعه دلار یا هر کوفتی نوسان میکنه فقط برچسب قیمتو تغییر میده. 

2706