2737
2739
عنوان

چرا همه چیز انقدر گرونه

| مشاهده متن کامل بحث + 296 بازدید | 25 پست
مگه کجا یی اینقدررررر گرون

خیابان جمهوری و کوچه برلن.  البته فکر کنم همه جا انقدر گرون باشه

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

مگه هر روز لباس میارن که هر روز قیمت جدید بزنن؟ طرف حروم خور یه لباسی با قیمتای قبلی خریده، بعد هر د ...

عزیزم انگار مردم مقصرن 

مگه تو این مملکت زندگی نمیکنی

خو همه چی گرون میشه 

همین بعد عید خودشون مگه قیمت لبنیات و اقلام غذایی افزایش نمیدن...

خیلی جالبه مقصر اون کاسب میدونن که هزار برابرش مالیات میده 

اینترنتی بخر. خیلی بهتره قیمتا و دستتم بازتره تو انتخاب. همشون راهنمای سایزبندی دارن

الان دیگه برا خرید اینترنتی دیره، پست شلوغه و احتمالا بعد از عید به دستم میرسه

یا رب یا رب یا رب     خدای خوبم خدای مهربونم خیلی ازت حاجت میخوام خیلی خواسته دارم. خدایا حاجت همه رو بده حاجت منم بده....یا رب یا رب یا رب
2742

دیگه زیادی بزرگش کردی

اینقدرام گرون نیستن

من ی شلوار گرفتم ۲۴۰

مانتو شومیزی ساده ۲۶۰

سارافون عروسکی ۲۱۰

کفش ۵۰۰

تیشرت لانگ ۱۰۰

بابام دوتا پیرهن ی شلوار برداشت شدن ۱۷۰۰ کلا

(جنسشونم خوبه بنجل نیستن)

والا من دودست برا دخترم خریدم ۱و۵۰۰

شما خیلی گرون پیدا کردی

من شلوار نیمه بگ ۴۸۰ گرفتم

شومیز ۳۸۰

مانتو ۲۸۰ دوتا پیراهن برا همسرم دونه ایی ۲۸۸

وزن اولیه ۶۴😮وزن الان ۶۳😊وزن هدف اول ۶۰😍وزن هدف دوم ۵۸🤩قد ۱۶۶🥰من میتوانم 💪💪💪💪
2740
عزیزم انگار مردم مقصرن  مگه تو این مملکت زندگی نمیکنی خو همه چی گرون میشه  همین بعد عید ...

کاسبی که یه روسری رو پنجاه تومن میاره، برچسب قیمت میزنه دویست تومن، هر بارم برچسبو عوض میکنه نباید نگران مالیات سالی یه بار باشه.بله مردمم مقصرن، سالی ده دفعه قیمت مرغ بالا میره هر بارم یه بهانه جدید، بعد از اون طرف تو مرغ داری جوجه میکشن که نیاد تو بازار.... 

والا اینجا مانتو مزون دوز دو تومن ایناس

چه خوب، 

قشنگ معلومه قیمتا الکی گرونه،