2733
2739

🥰🥰صبح بخیر..... خودم که سرگردونم نمیدونم چیکار کنم  یکم از کارام مونده ولی باید همسرباشه دست تنها نمیتونم 

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من تازه دیروز شروع کردم تمیز کردن ولی خداااروشکر خوب پیش رفتم امروزم میان مبلامو میشورن و همسرم میخواد لوسترا و پنجره اینارو تمیز کنه البته بعد از اینکه از سرکار بیاد

خودمم ببینم میتونم اتاق ها رو امروز تموم کنم.

که سالن و اتاق ها تموم بشه بمونه فقط کابینتا که اونم تت ماه رمضون آروم آروم هر روز دو تا کابینت تمیز کنم تموم میشه دیگه ان شاالله

❤️خدایا پسرم رو در پناه امن خودت حفظ کن❤️
2740
صبح شوهرم خورد به میز و یه کاسه ک خیلی دوسش داشتم شکست  تموم انگیزمو داغون کرد😒

بیخیال شکستنی باید شکست 😂

خدایا آنگونه زنده ام بدارکه نشکند دلی از زنده بودنم💚وآنگونه بمیرانم که به وجدنیاید کسی از نبودنم... 

اثاث کشی کردم جمعه الانم کلی کار دارم🥴مهمون میخوام دعوت کنم چون بعد ماه رمضان میشه نمیتونم دعوت کنم 😶هنوز خرید نکردم و کلی کار نیمه تموم دارم  🤦‍♀😐

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

تازه همه جا رو جمع کردم ظرف بشورم ...فرش رو جمع کنم ک بره قالیشویی ،،،دوباره خانه تکانی کنم😅😅😅

صدسال ره مسجد و بُتخانه بگیری ...عمرت ب هدر رفته اگر دست نگیری ...بشنو سخن نغز تو از پیر خرابات ...ز هر دست ک دادی ز همان دست بگیری
2706