2733
2734
عنوان

بنظرتون بهش چی میگن؟

98 بازدید | 7 پست

اگه کسی خودشو بکشه 

مردم چه میگن؟میگن دیونه بوده؟افسرده بوده؟

مثلا ممکن بگن دختره مریضی روانی داشته قبل ازدواج بل پسرمون یا میگن پسره معلوم نیست چیکار کرده دیونه شده

چی میگن؟

خانواده دختر بیشتر شکنجه روحی روانی میشن یا شوهره  خانواده اش؟

میگن احمق بوده

نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤  لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن! من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا، پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا بااحترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست✋🏻 اطلاع زیادی در مورد کاهش وزن و افزایش وزن دارم! سوالی در این باره داشتی در خدمتم🦋  درخواست دوستی قبول نمیکنم💙😊 کاربر اصیل_مستقل هستم. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

زن متاهل خودکشی کنه دو حالت داره: اگه از نظرشون شوهره خیلی خوب باشه میگن یه کرمی داشته که خودشو کشته

اگه شوهره زیاد خوب نباشه میگن زده دختره رو خسته کرده روانیش کرده خودشو کشته

خداییش بیاین ظاهربین نباشیم 😒  ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....😂🦋            

مایکی از فامیلامون خودکشی کرد

همه میگفتن بیماری روانی داشته وضعیف بوده یاحتی باتوهین هم میگفتن دلم براشون سوخت

فقط اینومیدونم که هیچکی به مرگ طرف اهمیت نمیده۴۰ روز بگذره همه فراموشش میکنن

خانواده دختره داغون وسرافکنده وخاصه عام میشن

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
2740