2737
2739
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637379 بازدید | 27205 پست
نه الحمدالله  آدم استرسیی هم نمیستما بعضی وقتا آدم نگران میشه.ینی بچه بدون آمپول  خودش به ...

خدارو شکر . دوقلویه ۳۴ هفته برابر با ۳۷ تک هستش اغلب موارد ریه کامل میشه مگه اینکه مشکل جزئی باشه .

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون اره فعلا زنده ام توکل بر خدا شماچطورید

الحمدالله ماهم خوبیم.ان شاءالله مشکلی پیش نمیاد نگران نباش زن داداش دوستم هم پلاکتش پایین بود خیلی زحمت کشید برا سزارین ولی الحمدالله مشکلی پیش نیومد

بچه ها من تو هفته 13 طول سرویکسم 31 بود. به نظرتون برای دوقلویی کم نیست؟ دکترم هیچی نگفت . بی خیاله ...

سلام گلم  معمولن ۳۰ به پایین رو سرکلاژ میکنن با استراحتم میتونی بالا ببری.اگه میخای خیالت راحت شه یه دکتر ویگه برو

2731
خدارو شکر . دوقلویه ۳۴ هفته برابر با ۳۷ تک هستش اغلب موارد ریه کامل میشه مگه اینکه مشکل جزئی باشه .

خب الحمدالله ۳۴ هفته که دیکه  همه میرسن نیاز به آمپول نیست.توکل بر خدا هر چی اون بخاد هموم میشه

خب الحمدالله ۳۴ هفته که دیکه  همه میرسن نیاز به آمپول نیست.توکل بر خدا هر چی اون بخاد هموم میشه

همه چی دست خداست دلمون روشن باشه انشالله همه ماها به سلامتی فارغ میشیم و با دل خوش نی نی هامونو بزرگ میکنیم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
الحمدالله ماهم خوبیم.ان شاءالله مشکلی پیش نمیاد نگران نباش زن داداش دوستم هم پلاکتش پایین بود خیلی ز ...

اره مشکل همون موقع سزارینه

باز خدا بزرگه

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
2738

من شش هفته و سه روز رفتم سونو ک دوتا کیسه بودش و دوقلو ک یکیش قلبش میزد و اون یکی ن و برا ده روز دیگه گفتش ک سونو رو تکرار کنم خیلی میترسم . یعنی تشکیل میشه؟؟

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
بله خدا خودش داده خودشم نگه میداره امشب نذر کن من پارسال حاجت گرفتم از نیمه شعبان

نذر کردم میخوام ی چیزی بپزم برم شاهچراغ شیراز نذرمو اونجا ادا کنم

هر چه دلم خواست نه آن می شود                                        هر چه خدا خواست همان می شود
بله خدا خودش داده خودشم نگه میداره امشب نذر کن من پارسال حاجت گرفتم از نیمه شعبان

من چون سابقه دوتا سقط فراموش شده دارم نگرانم اون دوتام رشدشون تو شش و هشت هفته متوقف میشد و من اصلا نمیفهمیدم تا اینکه سونو میرفتم و میگفتش ک رشدش متوقف شده

نذر کردم میخوام ی چیزی بپزم برم شاهچراغ شیراز نذرمو اونجا ادا کنم

اره از اولش توکل بر خدا کن استرس نگیر

به مرور زمان همه چی حل میشه

من از اولش استرس همه چیو گرفتم یه روز گفتم خارج رحمی نباشه یه روز سقط نشه و...اشتباه کردم خدابخواد میمونن نخواد نه

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
2706