2733
2739
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637469 بازدید | 27205 پست
دوستان دوقلو دار کسی بوده سونو دیر فهمیده دوقلو هستن جنینش؟؟؟؟؟

سلام عزیزم. انشالله خودت و نی نیهات خوب باشین. عزیزم من عمده فروشی لباس بچه دارم. لباسهای عالی. اورجینال اروپایی. کاملا ضد حساسیت و اورگانیک. یه سری لباس های نوزادی رو به قیمت عمده میدم. اگه دوست داشتی پیام بده تا راهنماییت کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام 

من دوقلو همسان باردارم  هفته ۲۱ هستم

دو تا کیسه با  یه جفت دارن 

دکتر پرناتولوژی گفت ۱۱ درصد اختلاف دارن اگه به بالای ۲۵ درصد برسه. باید عمل جدا سازی جفت با لیزر رو انجام بدی 

خیلی استرس دارم کسی تجربه ای داره ؟ 

سلام

من دو قلو از طریق آی‌وی‌اف باردار شدم شنبه رفتم سونو گفت دوتا ساک بارداری و کیسه زرده هست گفت ۱۰ روز دیگه بیا تا ببینم قلبشون تشکیل شده یا نه ولی امروز به لکه بینی قهوه ای افتادم حالا ترسیدم کسی بوده لکه داشته باشه و قلب جنیناش تشکیل شده باشه

خدا گفتی نا امید نباش من هم روی حرفت حساب کردم پس نا امیدم نکن
2728

سلام دوستان من ۳۲سالمه ویک پسر۹ساله دارم والان باردارم ودیروز فهمیدم دوقلو هستن هیجان واسترس خیلی زیادی دارم تو سونو نوشته یک ساک حاملگی حاوی دوyolksac و دو پل جنینی با ضربان قلب منظم و در حد طبیعی . اینا یعنی خوبه؟

سلام دوستان من ۳۲سالمه ویک پسر۹ساله دارم والان باردارم ودیروز فهمیدم دوقلو هستن هیجان واسترس خیلی زی ...

سلام یعنی دوقلوهاتون همسان هستن و قلب خوشگلشون هم تشکیل شده،ان شاالله بسلامتی زایمان کنی گلم

سلام دوستان 

من هفته ده هستم دوقلو باردارم

یه ده روزی لکه بینی داشتم،رفتم سونو گفتن هماتوم دارم

تیرچیید هم دارم و عددش بالا رفته بود،حالا مجدد از دادم ببینم بهتر شده

میشه مادرای باردار دوقلو بیایید از علایمتون بگید برام

2740
سلام دوستان  من هفته ده هستم دوقلو باردارم یه ده روزی لکه بینی داشتم،رفتم سونو گفتن هماتوم دا ...

سلام من هم هفته هجده بارداری دو قلو هستم حالت تهوع و استفراغ و بیخوابی تا پایان سه ماه اول داشتم.

انشالله با استراحت برطرف میشه 

دوستان میشه اگه گروه واتس اپ یا تلگرام برای بارداری دو قلو دارید لینکشو بذارید ممنونم 

سلام من هم هفته هجده بارداری دو قلو هستم حالت تهوع و استفراغ و بیخوابی تا پایان سه ماه اول داشتم. ا ...

منم همچنان تهوع و ..... دارم ،حالا تیروئیدم خیلی اومده پایین..

اگه لینک پیدا کردید برای منم بدید

سلام دوستان 

منم دوقلو باردارم و هفته ۳۲ هستم. طول سرویکسم یهو شده ۲۶

طبیعیه بنظرتون؟ دکتر بهم استراحت همراه با شیاف پروژسترون داده

آمپول انوکساپارین هم تزریق میکنم. بنظرتون تاثیری در رشد جنین داره؟ و اینکه میتونم تا هفته ۳۸ بکشونم. دکترم گفته بهتره تا هفته ۳۸ برسن