2737
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637497 بازدید | 27205 پست
سلام بچه ها چقد دلم برا تاپیک تنگ شده بود❤ من 26 شهریور دوقلوهام یه ساله میشن❤❤❤❤ خیلی سخت بود اما ...

خدا حفظشون کنه

یعنی بعد یه سال راحت میشه.

من که ماه به ماه منتظرم راحت بشه.ولی رفته رفته با سه تاوروجک سخت میشه. مخصوصا از وقتی دارن چهار دستو پا میرن.😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان من از همون روز م‌وعد پری تهوع شدید دارم تا الان

خیلی خسته میشم خیلیییی

انگار هر دو سمت یه چیزی وجود داره ..

بتام هفته ۴ ، ۴۴،۶۸۰ بود

به نظرتون دو قلو ممکنه باشه؟

خییییلی زود گرسنم میشه و تهوعی دارم که خدا به سر کسی نیاره

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2728
2740

سلام بچه ها خوبین. یادش بخیر اون روزا همه دلخوشیمون این تاپیک نی نی سایت بود الان که بعد از چندین ماه اومدم یهو دلم گرفت😣

ذل کل شیء لعظمت الله یعنی همه چیز در برابر عظمت خدا ذلیل و ناچیز است. 

سلام دوستان منم  دو قلو باردارم ۲۹ هفته ام همسان یه جفت و دو کیسه. انقدرررر از زایمان زودرس میترسم، طول سرویکسم تو ۲۴ هفته ۳۴ شده بود در صورتی که تو ۱۸ هفته ۴۲ بود. دارو هم فقط ایزوپرین هر هشت ساعت شبا هم یه شیاف پروژسترون واژینال میذارم. کلا هم که از اول استراحت مطلقم فقط توالت و حمام و تا میز واسه غذا.

به نظرتون همینا واسه جلوگیری از زایمان زودرس کافیه؟

دکترم که ریلکسسسس اعصابمو خرد کرده. همش میگه ایشالا چیزی نیست

سلام دوستان منم  دو قلو باردارم ۲۹ هفته ام همسان یه جفت و دو کیسه. انقدرررر از زایمان زودرس میت ...

راستی این بارداری دوممه. اولیش دو ماه قبل از این تو ۶ هفته سقط کردم.

وزن بچه هامم تو ۲۴ هفته ۶۴۰ و ۶۱۵ بود.

خیییلی استرس دارم

راستی این بارداری دوممه. اولیش دو ماه قبل از این تو ۶ هفته سقط کردم. وزن بچه هامم تو ۲۴ هفته ۶۴۰ و ...

خودمم تا الان ۵/۵ اضافه کردم. هر کیم میبینتم میگه تو به یه قلویی هم نمیخوری چه برسه به دوقلویی. البته خودم حدود ۷-۸ کیلو اضافه وزن داشتم قبل بارداری .

کلا واسه وزنشونو و زایمان زودرس همه اش استرس دارم.

بارداری دوقلویی خییییییلی شیرینه ولی از اول تا آخرش من که فقط استرس کشیدم.

خودمم تا الان ۵/۵ اضافه کردم. هر کیم میبینتم میگه تو به یه قلویی هم نمیخوری چه برسه به دوقلویی. البت ...

عزیزم‌ان شاالله بارداریتو به ت بی و بدون دردسر طی کنی... همین استرس از همه چی بدتره برات.... سعی کن استرسو از خودت دور کنی... توکل کن به خدا..‌خودش داده خودشم‌محافظت میکنه... بسپرشون به خودش... سوره حجرات رو زیاد بخون 

عزیزم‌ان شاالله بارداریتو به ت بی و بدون دردسر طی کنی... همین استرس از همه چی بدتره برات.... سعی کن ...

مرسی ستاره جون. سلامت باشی. آره واقعا استرس که پدر منو درآورده.همش که تو استراحتم کاری نمیکنم بیشتر فکرم درگیر این چیزاست. فقط لحظه هارو میشمرم که زود به خیر بگذره این ۷-۸ هفته.

2706