2733
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637398 بازدید | 27205 پست

سلام به مامانای گل که دو قلو دارن یا باردارن.من تازگی به جمعتون پیوستم وخوشحالم.منم دوقلو دارم با کلی خاطرای خوب از بارداری وزایمان.دوقلوهام الان یکسال وچهار ماهشونه.در خدمتم اگه سوالی دارین

اسمم مهسا.....هرچی تو زندگیم دارم مدیون محبتای شوهرمم....همسرم و پسرام برام خاص ترین های دنیان😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنونم ستاره جون پیدا کردنش خیلی سخته شما اگه پیدا کردین برای منم بفرستین. 

مارال جون زود بیا که لینکو ببندم! اون لینک مال گروه قبلی بود،منحلش کردیم،این لینک گروه جدیده. 

https://t.me/joinchat/BMeNPw-NfOMB3gLFffuzNg

بچه ها هرکدوم سرکلاژ شدین بیاین از بعد عملتون بگین.چطوری بودین و چه کارایی کردین و چه داروهایی خوردین.ممنون میشم

خدا جونم ممنون که بازم فرشته هامو بهم برگردوندی.خودت مراقبشون باش
2728

سلام دوستان ایشالا دوقلوهاتونو سالم و شاد بغلشون کنید وااااای  من عاشق دوقلوام چیکار کنم دوقلو شه یه باره؟

خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
سلام به مامانای گل که دو قلو دارن یا باردارن.من تازگی به جمعتون پیوستم وخوشحالم.منم دوقلو دارم با کل ...

سلام خدا نگهداره کوچولوهات باشه آمین.جسارتا  تو ارثتون داشتین دوقلو؟

خدایا بی نهایت شکرت  مادران و منتظران عزیز که همیشه دعام کردین دستتونو میبوسم بازم التماس دعا دارم
2738
مرسی. ولی این لینک کار نمیکنه. کپی کردم تو گوشیم ، ولی بازم نشد

اینم لینک اومدی بگو لینکو عوض کنیم https://t.me/joinchat/BMeNPw-NfOOFokfdynKWTg

خدا جون خودت مواظب پسر گلم و دوقلوهای توی راهم باش همش امیدم به خودته

من اومدم تهران رفتم سونو کالر داپلر پیش دکتر احمدرضا طهماسب پور، که ببینم ttts که برام تشخیص دادن درست هست یا نه.

دقیقا 1/5 ساعت سونو کرد، بعد گفت که ttts نیست ولی یکی از قل ها شدیدا تاخیر رشد داره چون 30% وزنش نسبت به قل دیگه کمتر بود. برام تشخیص selective IUGR داد و توصیه کرد با خانم دکتر رحیمی شعرباف مشاوره کنم. 

دکتر رحیمی هم گفت شنبه باید برم برای RFA تصمیم گیری کنن. 

میخوام بدونم از دوستان کسی بوده که دوقلوی همسان تک جفتی باشه و براش تشخیص selective IUGR داده باشن?

2706