2737
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637398 بازدید | 27205 پست

والا من اصلا متوجه دردش نشدم. البته چنروز پیش واکسن ۴ماهگی زدیم و مرتب استامینوفن میدادم شاید بخاطر اونه ک همزمان مسکن خورده و درد بروز نکرده.

آب دهن ک از شرو سه ماهگی میریزه بیرون. الان بیشتر شده. یطرف ک میخابونمش همینطور شر شر از کنار لبش آب میریزه.

شصتشو تا ته حلقش میکنه دهنش و مرتب رو لثه هاش میچرخونه.

دخترم همینطوری درد رفلاکس داره. اینو از اون چطور تشخیص بدم؟😞😖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من اصلا متوجه دردش نشدم. البته چنروز پیش واکسن ۴ماهگی زدیم و مرتب استامینوفن میدادم شاید بخاطر ...

الهی بگردم با شصتش داره تقلا میکنه لثه هاشو بخارونه حتما، اینکه اب دهنش میریزه بیرون که خیلی بهتره خودش کمتر اذیت میشه مامانش بیشتر، چون دایم باید لباساشو تعویض کنه 😊😊 

دختر منم خیلی رفلاکس داشت ولی دردی که بخواد بخاطر رفلاکس بیتابی کنه من اصلا ازش ندیدم! 🤔🤔 تا دو سال و نیم گی هم ادامه داشت، کمتر شد ولی قطع نشد، از دو سال و نیم به این ور الحمدلله دیگه تقریبا تموم شد. 

بهترین کار برای آرامش دادن بهشون تو این سن (چهارماهگی) برای دندوناشون همینه که چیزایی که بتونه گاز بگیره در اختیارش بزاری خیلی دوست دارن و آرومشون میکنه و یه چیزایی مثل ترنجبین، کم کم شیره بادوم اینام تو تغذیه شون باشه خیلی کمکشون میکنه انشاءالله 🙏 

2731
حلما جون تو دندون دراوردن به شدت ميسوزن اينو مواظب باش، با مسواك انگشتي لثشو ماساژ بده ارومتر ميشن، ...

بخاطر اینکه مرتب بالا میاره شیر رو زبونش میماسه، بخاطر همون ی هفته ده روزی هست ک با مسواک زبونش رو تمییز میکنم و با اثه هاش بازی میکنم.

ممنون ک گفتی

2738

برا بچه هام شعر سرودم

لالایی از خودم گفتم ب چند زبان😂

بجای اتل متل شعر نوستالژیک همه، ی جایگزین سرودم. آخه اون کلمات سخیف زیاد داشت😂😂

الانم دارم برا شب یلدا و جشن دندونیشون تم درست میکنم😄

چ مادر فعالیم من! نابود نشم صلواااااات😅

سلام مامانا.یه سوال،آیا توی بارداری دوقلو شکم زودتر از بارداری یک قلو بزرگ میشه؟شما شکمتون از هفته چ ...

از هفته هیچم!😂

ن اصلا اینطور نیست. برا من ک خیلی کوچیک بود تا ماه آخر ک هرکی میدید فک میکرد یدونس اونم ریزه پیزه

روززایمانم کادر اتاق عمل باور نمیکردن دوقلوعه بس ک خودم لاغر و شکمم یکم اومده بود جلو.

از هفته هیچم!😂 ن اصلا اینطور نیست. برا من ک خیلی کوچیک بود تا ماه آخر ک هرکی میدید فک میکرد یدو ...

وای اینجوری که خیلی خوبه.منم خیلی دوست دارم زیاد گنده نشم.پس ربطی به یک قل و دوقل نداره😉

مامانایی که زایمان کردین کمک!

بعد عمری مهمونی فامیل همسرم رفتم اما اعصابم خرد شد. بشدت اصرار دارن راه ببرم و همش استراحت نباشم. منم از اول استراحت زیاد میکردم زایمان زودرس نگیرم بعدم از ماه6 که لگن و کمردردم شرو شد خونه مامانمم و یا دراز میکشم یا میشینم. حالا هرچقد بهشون میگم بابا نمیتونم راه برم لگنم قفل شده و اینکه بارداری دوقلو فرق میکنه باید استراحت کنم تو کتشون نمیره. از طرفی دکترمم میگه استراحت مطلق نباش سعی کن راه بری! آخه من چیکار کنم؟

خدای مهربونم خودت مواظب دوقلوهام باش که از مهربونیت بهم بخشیدیشون.
برا بچه هام شعر سرودم لالایی از خودم گفتم ب چند زبان😂 بجای اتل متل شعر نوستالژیک همه، ی جایگزی ...

منم تو حاملگی دستمو رو شکمم میزاشتم و براشون لالایی میخوندم. خودم لالایی رو سروده بودم!!! آخه همه لالایی ها واسه یه بچه بود. تازه از اسماشونم تو شعر استفاده کردم😁

ذل کل شیء لعظمت الله یعنی همه چیز در برابر عظمت خدا ذلیل و ناچیز است. 
2706