2733
2739
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637670 بازدید | 27206 پست
زینب جان چند هفته شدی ؟کی بسلامتی زایمان داری؟امپول پرولتون برا زایمان زودرس استفاده کردید یانه؟

سلام عزیزم 35هفتم   امروز دکترم زایمانمو زد برا 13ابان .اره پرولوتون از 13 14هفتگی زدم 

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
سلام عزیزم..من هفده هفتم و جفتم پایینه..شما با مراقبت هایی ک کردین جفتتون رفت بالا؟

سلام..آره با استراحت مطلق درست شد ولی چقدر طول کشید بچه ها بالا برن رو نفهمیدم.چون من از هفته شونزده که سونو رفتم و فهمیدم یکی از بچه ها خیلی پایینه.تا هفته 22نتونستم برم سونو.نمیدونم کی رفتن بالا.تا آخر بارداری استراحت مطلق داشتم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام نه هنوز مرخص نشدن  کاش حسنا میومد و میگفت از تجربیاتش , دوقلوهاش یادمه 32هفته دنیا اومده ...

الهام جان سلام عزیزم حال خودتو بچه ها خوبه؟

عزیزم از بچه ها ازمایش تیرویید گرفتن خوب بود؟من نگران این موصوعم

یادمه توام تیرویید داشتی از قبل بارداری لووکسین خوردی

عددش یادته چند بود؟

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
2742
الهام جان سلام عزیزم حال خودتو بچه ها خوبه؟ عزیزم از بچه ها ازمایش تیرویید گرفتن خوب بود؟من نگران ا ...

منم دارم قرص تیروئیدمیخورم ولی دکترغددبهم گفت وقتی دارومیخورم دیگه خطری برای جنین نداره

خداجونم ممنونم بابت مهربونیات
سلام دوستای عزیزم منم جدیدا فهمیدم دوقلو باردارم خیلی نگرانم و میترسم هنوز صدای قلبشون نشنیدم نگر ...

سلام عزیزم مبارکت باشه سعی کن قوی باشی چون هنوزاول یه راهه سخت وشیرینی  

خداجونم ممنونم بابت مهربونیات
سلام دوستای عزیزم منم جدیدا فهمیدم دوقلو باردارم خیلی نگرانم و میترسم هنوز صدای قلبشون نشنیدم نگر ...

سلام عزیزم مبارک باشه،نگران نباش دوقلو تا ۱۶ هفته صدای قلبو نمیتونی بشنوی،فقط خیلی به تغذیه واستراحتت برس

گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...

خانوما تو غربالگری دوم وزن بچه ها باید چقدر باشه؟

گَر نِگَهدارِ مَن آنَست کِه مَن میدانَم                                           شیشه را دَر بَغَل سَنگ نِگَه میدارَد...
2738
عه تو هم مثل من بودی که!!؟

پس شما هم اینجوری بودید ،من یکی ازجفتا پایین ولی توکل بخدا ،گاهی وقتا بچه ها سفت میشم خیلی میترسم ولی توکل بخدا ،انشالله خدا بچه ها شما رو ببخشه بهتون وخیرشونو ببینی بچه ها منم سالم بیان بغلم🤲🤲

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
سلام عزیزم..من هفده هفتم و جفتم پایینه..شما با مراقبت هایی ک کردین جفتتون رفت بالا؟

منم جفتم پایین یکیش با استراحت هم هستم آمپول میزنم جلو لکه بینی میگیره گلاب به روت استفراغ میکنم دوباره لک میشم

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
سلام عزیزم 35هفتم   امروز دکترم زایمانمو زد برا 13ابان .اره پرولوتون از 13 14هفتگی زدم

بسلامتی عزیزم خدا رو هزار مرتبه شکر انشالله ۳۸ هفته نی نی های قشنگ تو سالم بغل بگیری ،زایمان خوبی داشته باشی

مبارکت باشه دور از جونت باید از اول با پوست کلفت بیای تو این راه 😆انشالله بارداری خوبی داشته باشی سلامت بغل بگیری ،استرس نمیشه ازش جدا کرد

خانوما تو غربالگری دوم وزن بچه ها باید چقدر باشه؟

نبات جان غربالگری رفتی؟زود نبود؟راستی هر سری طول سرویکس چک میکنی؟

نبات جان غربالگری رفتی؟زود نبود؟راستی هر سری طول سرویکس چک میکنی؟

نه ۱۰ آبان غربالگریمه ،اره طول سرویکسمو هردفعه چک میکنم

چند روز پیش براکیستم رفتم شرایط بچه هارو چک کرد ناهمسانن ولی دکتره میگفت همه چیزشون شبیه همه،میگفت حتی یه ذره هم تفاوت ندارن نه سنی،نه وزن ،نه طول ستون فقرات،نه پاها،نه دور سرشون...گفت تک تخمکی ان شبیه هم میشن

وزنشونم ۱۱۱ بود بنظر کمه چون میگن باید برا غربالگری بین ۱۸۰ تا ۲۸۰ باشن یعنی تو ۱۰ روز انقدر وزن میگیرن؟

2706