2737
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637463 بازدید | 27205 پست
منم همینطور  کل پای چپم و ببخشید به شدت سمت چپ واژنم درد میکنه , به قدری درد دارم که اصلا برا ...

منم ساق پام پشتش ب قدری درد میکنه نمیتونم تکون بدم 

سمت چپ واژنمم درد میاد مخصوصا یهو انچنان تیری میکشه ک

دبگه اینا شده پیش پا افتاده انقد هر روز ی درد جدید اضافه میشه 

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر دخترم حس کردم نشتی کیسه آب دارم و رفتم بیمارستان خصوصی اونجا اصلا دهانه رحم رو معاینه نکردن ,ی ...

یادته ابی ک میومد چجوری بود؟کم بود یا زیاد؟رنگش چجوری میشد گفتن از کیسه ابه؟ یکم توضیح بده عزیز؟؟واسه من بی رنگه . عفونت ادرار دارم ک دیشب قرص داد

وزن بچه هارو گفت خوبه نگران نباش خیلی درشت بشن میزنن کیسه ابو پاره میکنن.راستی تاریخ زایمان گفت همه تلاشم اینه تا20ابان تو شکمت باشن.

ب تو تاریخ داده؟؟

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره
آره اینا خوبه اما من دیابت دارم و نمیشه اینارو خورد

کباب بخور ،گوشت شتر مرغ بگیر کباب کن بخور

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
2728
منم از اول ویار شدید داشتم طوریکه نمیتونستم به غذا فکر کنم چه برسه به اینکه اسمش بیاد بعد از تموم ش ...

قربون خدا برم، بارداری همش استرس منم از اولش ویار خیلی شدید که هنوز خوب نشدم ،از غذا متنفرم ولی میخورم من یه ساک دیگه هم داشتم پوچ بود افتادم رو خونریزی یه شک بزرگ ،سونو دادم خوب بودن حالا یکم دلدرد بعد دوهفته هنوز ترشحاتم عذر میخوام قهوه ای روشن بریدم از استرس از نگرانی ،غذا غربالگری هم پیش رومه

خدا جونم مواظب دوقلوهام باش ،دختر 💗و پسرم💙 بهت می سپارم سالم بذار بغلم ،هزار مرتبه شکرت خداجونم🤲🤲🤲
من خیلی میترسم چیکار کنم بچه ها اگه خدای نکرده از پسشون برنیام چی دیشب خیلی زیرشکمم درد میکرد در ...

لامصب استرس منم دیوانه کرد ،کاش زمستون و پاییز زود بگذره منم صبح دلم درد میکرد همش خودم چک مبکنم

2740
یادته ابی ک میومد چجوری بود؟کم بود یا زیاد؟رنگش چجوری میشد گفتن از کیسه ابه؟ یکم توضیح بده عزیز؟؟واس ...

برا من از کیسه آب. نبود

ترشح شفاف داشتم , فک کنم مثل آب

الانم گاهی توهم میزنم اما سعی میکنم اهمیت ندم

خدایا بچه هامو به خودت سپردم
یادته ابی ک میومد چجوری بود؟کم بود یا زیاد؟رنگش چجوری میشد گفتن از کیسه ابه؟ یکم توضیح بده عزیز؟؟واس ...

به من همون اوایل گفته بتونیم تا 13آبان نگه داریم خوبه اما دفعه قبل یکم نگران شد گفتم دردام شدیده و گفت تا 6آبان هم بد نیست

مال شما همسانند خوب گفته تا 20آبان

البته من سابقه سزارین هم دارم و شاید اونم تاثیر بذاره

خدایا بچه هامو به خودت سپردم
2706