2737
2739
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637398 بازدید | 27205 پست
خداراشگر ماشالله زود حس میکنید من نمیدونم جفتم قدامی به خاطر اونه فعلا که حس نمیکنم تکوناشونو

عزیزم 😄😄دخترای آرومی باید باشن😍😍

من همیشه تکون یکیش رو خوب متوجه میشم اون یکی اینقدر ضعیفه که فقط حس میکنم یه چیزی داره از تو سنگینی میکنه..

دوستم یادمه توی  21هفتگی تکون خوردن دخترش رو متوجه شد..الانم نه ماهشه اینقد ارومه که نگو😍

شنیدم بعضی ها حتی تا ماه های آخر هم زیاد متوجه تکون خوردن بچشون نمیشن..که به وضعیت قرار گیری جفت هم ربط داره

منکه نمیدونم جفتم قدامیه یا خلفی..

فقط پانزده هفتگی که سونو کردم دکترم گفت جفتشون بالاست ولی خودشون خیلی پایینن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی معصوم جان شما هم دوتا دخمل ناز توراه داری درسته؟همسان هستن یا غیر همسان؟ حتما تویکی دوهفته آی ...

چند روز پیش خیلی اتفاقی از چیزی ترسیدم..البته بعدش که فهمیدم چیزی نبوده کلی خندم گرفت.

بعد اون لحظه اینقد وول میخوردن که تمومی نداشت..داشتم نگرانشون میشدن

تا به حال اینقد مشخص تکون نخورده بودن

2731
راستی معصوم جان شما هم دوتا دخمل ناز توراه داری درسته؟همسان هستن یا غیر همسان؟ حتما تویکی دوهفته آی ...

اره عزیزم دخترن غیر همسان هستن انشالله چون تگون خوردنی ادم خیالش راحتره

قربونت خدا کنه چون پسرام ماشالله خیلی شیطون بودن

بعد که به دنیا اومدن هم شیطونی میکردن همچنان؟؟

یکی بهم گفت قشنگ میشه رفتار بچه رو از وقتی تو شکمته حدس بزنی..نمیدونم چقد حرفش درسته ولس حس میکنم همینجوره

2738
بعد که به دنیا اومدن هم شیطونی میکردن همچنان؟؟ یکی بهم گفت قشنگ میشه رفتار بچه رو از وقتی تو شکمته ...

اره عزیزباور نمیکنی پسر کوچکم اول ۹ ماه به دنیا اند کلا ۱کیلو ۹۰۰گرم بود ولی اخرین سونو رفتم دکتر گفت خیلی شیطون با اینکه ریز همون جوریم شد الان‌که ۷ سالش بازم شیطنتش سرجاش

اره عزیزباور نمیکنی پسر کوچکم اول ۹ ماه به دنیا اند کلا ۱کیلو ۹۰۰گرم بود ولی اخرین سونو رفتم دکتر گف ...

چه جالب😂😂😂

ورووجک شیطون

پس من امیدوار باشم..بچه هام تا الان تکوناشون نرماله..اگه بعد شیطون نشن

ولی پونزده هفته یادمه سونو که کردم دکتر اولی رو برسی کرد خداروشکر حالش خوب بود بعد رفت دومی رو نگاه کنه اولی هی پاش رو میورد تو تصویر میخواست به آبجی یا داداشش لگد بزنه😂😂😂

با اینکه از بابت قل دومی هنوز خیالم راحت نشده بود ولی این پای کوچولوش رو که میدیم میاد و میره خندم گرفته بود

چه جالب😂😂😂 ورووجک شیطون پس من امیدوار باشم..بچه هام تا الان تکوناشون نرماله..اگه بعد شیطون نشن ...

ای جان عزیزم انشالله سر وسالم باشن شیطنتشونم شیرین میشه براتون

شما توی سونوی غربالگریتون جنسیتو بهتون گفتن؟

سلام عزیزم.من چون آزمایش سلفری دادم تو آزمایش مشخص شد.ولی چون کوچولو بودن تو سونو مشخص نشده بود.احتمال زیاد باید منتظر باشی تا سونو آنومالی یا همون غربالگری دوم مشخص میشه.نگران نباش.

بعد که به دنیا اومدن هم شیطونی میکردن همچنان؟؟ یکی بهم گفت قشنگ میشه رفتار بچه رو از وقتی تو شکمته ...

دقیقا درسته دخترم همش تکون میخورد داداششو تو سونو نشون میداد با پاش میزد پسرم همش خواب بود کم تکون میخورد الانم ۱۱ماهن دخترم زرنگ پسرم اروم

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
2706