2737
2734
عنوان

مامانایی که دوقلو دارین یا دوقلو باردارین بیاین تا با هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 637510 بازدید | 27205 پست
من امروز از سینه راستم یه کم ترشح اومد بیرون دیشبم حس کردم کمی خیسه نکنه خطرناک باشه کسی اینطوری شده ...

طبیعیه گلم

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
من به خواست خودم پایان هفته ٣٨ وزنشون هم ٣/١٠٠و٢/٩٠٠ بود 

ماشالله خیلی خوب بوده.خداکنه منم بتونم تا انموقعه نگهدارم شکمم خیلی بزرگ نیست ولی ازتو انگار داره منفجر میشه

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ماشالله خیلی خوب بوده.خداکنه منم بتونم تا انموقعه نگهدارم شکمم خیلی بزرگ نیست ولی ازتو انگار داره من ...

من ویارم اونقد بد بود که ۶ کیلو کم کردم الانم که یه ماهه  ویار ندارم غذا میخورم ولی اصلن چاق نشدم و شکم که فعلن هیچ والا صبر هیچی ندارم😁حتی قبل حاملگیم چاق تربودم

خداكنه پسراي منم وزن خوبي بگيرن

منم خیلی دوست دارم من اصلا خودم چاق نشدم هیجام شکمم خیلی بزرگ نیست اندازس ولی هروقت رفتم دکتر میگه چرا انقد وزن‌زیاد میکنی

2738
من ویارم اونقد بد بود که ۶ کیلو کم کردم الانم که یه ماهه  ویار ندارم غذا میخورم ولی اصلن چاق نش ...

خخخخ درمیاد

من خداروشکر ویار نداشتم ولی اوایل سه کیلو کم کردم بعد الان ۱۴ کیلو اضافه کردم ولی هیچ جام تغیر نکرده با زمان قبل حاملگیم فقط شکمم گردالو زده بیرون

بچه ها شما کسی و میشناسید که دوقلو داشته باشه و خواسته دوباره باردار بشه دوباره دوقلو بشه؟

من ویارم اونقد بد بود که ۶ کیلو کم کردم الانم که یه ماهه  ویار ندارم غذا میخورم ولی اصلن چاق نش ...

دقیقا مثل من

بخاطر ویار شدید ۷کیلو لاغر شدم ولی الان که وارد ماه ۷میشم ۸کیلو چاق شدم وشکمم کوچیکه ولی کم کم بزرگ میشه

دوقلوهای ناز من دوستتون دارم
ماشالله خیلی خوب بوده.خداکنه منم بتونم تا انموقعه نگهدارم شکمم خیلی بزرگ نیست ولی ازتو انگار داره من ...

دقیقا منم اینجوری بودم شکمم خیلی بزرگ نبود چهار پنج ماه اول اصلا کسی نمیدونست باردارم

2706