2737
2739
عنوان

بنظرتون جنسیت بچه چیه

276 بازدید | 25 پست

بارداری قبلیم بچم دختر بود زرنگ شده بودم تا ۷ ماهگی درست حسابی شکم نداشتم بعدش معلوم شد اصلا هیچی هوس نمیکردم حالت تهوع هم نداشتم ..ولی الان ۵ هفته ام حالت تهوع دارم خیلی سنگین و تنبل و خوابالو ام همچی هم دلم میخواد شبا پاهام یخ میکنه سینه هام دردناک و بزرگ شده 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦

پسر 

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

راستی سر دخترم اصلا جوش نزدم پوستم شفاف و روشن شده بود خوشگل شده بودم الان پوستم تیره و زشت شده جوش میزنم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
2740
اصلا به این چیزا نیست!!! دختر خاله من سه تا پسر داره سر هرکدوم یجور بود!!! یعنی اگر میخواستی حساب ک ...

اره میدونم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
جدی ؟ خداکنه 

آره منم موقع پسرم همین علائم رو داشتم یعنی طوری بود که در طول شب و روز 

شب ساعت ۱۰و نیم شب میخوابیدم صبح ساعت ۶ تا ۶ و نیم به خاطر شوهرم بیدار بودم بعد میخوابیدم تا ساعت ۱۲ بیدار میشدم یه کم غذا میخوردم دویاره ساعت ۲ میخوابیدم تا ۵ که شوهرم میومد 😂😅

با نظرم مخالفی ریپلای نکن حوصله کل کل ندارم هر نظری که میدم نظر شخصیمه😑😶😶😑😶 اینکه زود ازدواج کردم هم به خودم ربط داره    با تشکررررر🙏🙏🙏🙏🙏    تا که از جانب معشوقه نباشد کششی                 کوشش عاشق دیوانه به جایی نرسد 🥰😍

اینقدر جنسیت رو برای خودتون مهم نکنید که اگر یچیز دیگه شد بخوره تو ذوقتون و‌خدای نکرده ناشکری کنید!

از خدا بخواهین سالم و صالح باشه همین!❤️❤️

بچه هرچیزی باشه اگر سالم و صالح نباشه فقط مایه عذابه ادمه😔😔

آره منم موقع پسرم همین علائم رو داشتم یعنی طوری بود که در طول شب و روز  شب ساعت ۱۰و نیم شب میخ ...

اره منم خیلی خوابم میاد اما اینا نمیزارن که بخوابم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
اینقدر جنسیت رو برای خودتون مهم نکنید که اگر یچیز دیگه شد بخوره تو ذوقتون و‌خدای نکرده ناشکری کنید! ...

برای من فرقی نداره اما دختر دارم و بعد این بچه هم نمیخوام دیگه بیارم میخوام این پسر باشه البته من خودم بچه دختر رو بیشتر دوس دارم 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
👨‍👩‍👦‍👦
2706