2737
2734
عنوان

فیشیال چیز خوبیه؟

150 بازدید | 14 پست

دم عیدی بعضیا میرن انجام میدن

وسوسه شدم برم نوبت بگیرم

ولی حتی نمی‌دونم به چه دردری میخوره

میدونم جوگیر بازی دارم در میارم

برای همین میخواستم بدونم شما تجربه ای دارید؟

عالیه

#ملی_گرا 💚🌱                                                                                                                    آریایی پرست هستم ،من دختر ایرانم.... ایلدا هستم از نسل ارتمیس و نژاد بی همتای کوروش بزرگ😍                          #درتکاپوی_آفرینش_دوباره                            خیلی جالبه ما فکر میکنیم هرچیزی که میبینیم یا حس ‌میکنیم رو باید بگیم اما :ادب یعنی اندکی تأمل میان آن چیزی که من حس میکنم و آن چیزی که بروز میدم...                                                (من کورش هخامنشی فرمان دارم که بر مردمان ملال نرود که ملال مردمان ملال من است و شادمانی مردمان شادمانی من.بگذارید هر کس به ایین خویش باشد.زنان را گرامی بدارید.فرودستان را در یابیدو هر کس به تکلم قبیله خویش سخن گوید.گسستن زنجیرها ارزوی من است.ما شب و شقاوت را خواهیم زدود و زندگی را ستایش خواهیم کرد.تا هست سرزمین من اسمانی باد) مستدام باد ایرانِ کوروش 🫶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بستگی به پوستت نحوه ی انجام و مواد بکار رفته داره خیلیا راشین اما من پوستم حساسه دو بار انجام دادم صورت م در از جوش زیرپوستی شد و تا حدود یکسال درگیر بودم

کاربری قبلی م تعلیق شده …..

در موردش سرچ كن تا بدوني چيه و به چه درذي ميخوره

من سالهاست، سالي ٢/٣ بار انجام ميدم.

چيري نيست ك شما الان شب عيد بري انجام بدي

واووووووو اتفاق خاصي بيفته

ي كار درماني پيشگيري پوسته ك بايد دائم انجام بشع.

چون برون ريزي داره..اگر پوشت مشكلاتي داشته ياشه

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
2738
در موردش سرچ كن تا بدوني چيه و به چه درذي ميخوره من سالهاست، سالي ٢/٣ بار انجام ميدم. چيري نيست ك ...

یعنی برون ریز ی طبیعیه ??من فکر کردم بخاطر پوست حساس م اونطوری شدم 

یعنی برون ریز ی طبیعیه ??من فکر کردم بخاطر پوست حساس م اونطوری شدم 

پوست پاكسازي ميشه دستكاري ميشع

جوشاي زير لايه درم ميان به سطح

مشخصه ك برون ريزي داره.

اگر خسته ای..اگر دنیا بهت سخت گرفته..اگر توی نقطه بد زندگیت هستی..و یا سختی های گذشته باعث شدی تلخ بشی.یا فکر میکنی اگر تند تیز و با توهین و تحقیر جواب بدی خیلی باحالی..در تبادل نظر با بقیه اول چند دقیقه تحمل کن.اگر جوابی ک میخوای بدی تند و تیزه ننویس..به خاطر رضایت خدا 
پوست پاكسازي ميشه دستكاري ميشع جوشاي زير لايه درم ميان به سطح مشخصه ك برون ريزي داره.

یعنی بعدا اینا در اثر فیشیال های بعدی از بین خیره یا چجوری باید درمانی کنی??

یعنی بعدا اینا در اثر فیشیال های بعدی از بین خیره یا چجوری باید درمانی کنی??

بله ديگه براي همينه فيشال يك چيز روتين هست

نه تك جلسه

2706