2737
2739
عنوان

خانمای باسیاست کمکم کنید زندگیم بخاطر برادرشوهرم از هم پاشیده

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 47 پست

خیلی اوضاع بدیه ب همسرتون بگید تا وقتی اروم نشده چیزی ب مادرش نگه بذار آروم شد با مادرش حرف بزنه همسر من زود عصبانی میشه ومعولا دز حالت عصبانیت حرف ک میزنه ها حق هم ک با اون باشه ولی اونا مظلوم در میارن وآروم واینجا حق علیه شوهرم میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار بگه بهش 

مرگ یه بار شیون یه بار

به روت هم آوردن بگو منم خیلی بهش رسیدم .این جوابم نیست 

تو به خاطر پسرت همه کار کردی .پسرتم به خاطر تو به برادرش محبت کرده

منم به خاطر شوهرم

ازمیان دردها،آنهایی که گفته نشدند مارا پیر کردند💔
2728

سنش حساسه مسئولیت نگهداریشم زیاده،بفرستش خونشون،خودتم برویه مدت پیش مادرت بمون

بگذار بگویند و بگویند و بگویند.. بگذار بِبُرند و بدوزند و بپوشند.. تو بخند، گوش بده، خیره بمان، هیچ مگو..

شما کارتون از اول اشتباه بوده که ایشون گذاشتین بیاد باهاتون زندگی کنه

عزیزم باهاش دوست شو

و با زبان نرم با همسرت صحبت کن

بگو عزیزم من میخوام واست لباس‌های خیلی باز بپوشم جلو برادر شوهرم نمیشه که و از طرفی ممکنه این سال‌های طلایمون برنگرده 

2740
میدونم الان راهی جلو پام بذار

یجوری ردش کن بره حتی اگه شده ناراحتی پیش بیاد. اونا ام اگه کمکی کردن به پسر خودشون کمک کردن که زمین نخوره. پسرشون اگه بجای شما هر زن دیگه ایم میگرفت بازم اینا کمکش میکردن پس بزار ناراحت شن. پسر ۱۶ ساله بزرگه بزار بره

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈

نترس ولی عصبانی نشو براشون

اگه هم مادرشوهرت اومد بهش بگو به خاطر خودتون میگم من مشکلات یه نوجوون تو جامعه ی امروز رو نمیتونم حل کنم میترسم پیش من باشه از کنترل خارج شه

بگو چون همیشه بهمون خوبی کردید نمی خوام با بی تجربگیم بهتون بدی کرده باشم

بهش بگو بهتره زیر نظر پدر و مادرش باشه تا یه زن‌ کم تجربه مثل من

اگه دچار هر مشکلی بشه شما بهتر میتونید کمکش کنید

زیادم از کولی بازی های شوهرت نترس 

شما کارتون از اول اشتباه بوده که ایشون گذاشتین بیاد باهاتون زندگی کنه عزیزم باهاش دوست شو و با زبا ...

بخدا باهاش دوستم خیلیم دوسش دارم

.میگم برو خونتون تعطیلاته میخام برم خونه بابام..نمیره..با زبون خوش ب شوهرم گفتم تعطیلاته ب داداشت بگو بره خونشون..میگ انگار داداشم هووته کم اسمشو بیار

خدایا شکرت.
2706