2733
2734

اولا بگم واقعا پدر شوهر و مادرشوهرم کمکمون کردن..من یساله ازدواج کردم عروس اولم هستم.تو این یسال بخاطر قسط وام هامون خیلی کمک کردن..ما اوایل ازدواج صفر بودیم تا الان ک ماشین خریدیم..خونه پدرشوهرم روستاست.البته ک مدرسه بردادر شوهرم تا خونشون با ماشین ربع ساعت راهه بخاطر همین اومده با من زندگی میکنه)۱۶سالشه/و یکی از دلایل دیگشم بخاطر تنهایی منه ک شوهرم میره ماموریت..حالا مشکلم اینجاس.برادرشوهرم فوق العاده بی نظمه..مبلام تو یسال کلی لک زده..روفرشی کثیف..دخل در یخچالم پاره شده ..چنتا از لیوانام شکسته و مهمتر اینکه خرج این بچه با منه..من شاغلم ساعت ۷شب ک میام خونه باید بفکر شام باشم..این بچه بعضی وقتا بوی سیگار میده..امروز ب شوهرم گفتم داداشت از کارتم پول کم کرده پول ندارم برام بفرست..آبروی منو برده ک الان زنگ میزنم مامانم بیاد پسرشو ببره..خانما واقعا دلم نمیخاد برادرشوهرم ناراحت باشه ن اون ن مادرشوهرم..از جهتیم شوهرم همش داره زنگ میزنه ک گوشیو بده داداشم میخام دعواش کنم..چیکار کنم توروخدا

خدایا شکرت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

براش سرویس بگیرن اگه مدرسش دوره برای چی قبول کردی بیاد با شما زندگی کنه؟ میدونی اگه پس فردا هر اتفاقی براش بی افته با دختری دوست شه سیگار بکشه یا هرچی از چشم شما میبینن؟

فقط 19 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
امضای خدا پای تک تک آرزوهاتون❤🎈
2706