2733
2734

خسته خستم از این همه اذیت از لین همه بی محلی هایی ک این خانواده درحقم کردن از روز اولی ک امدم کنیه بودو دشمنی اخه چرا 

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

قبلنا اصلا کاراشون برام مهم نبود ولی الان چند ماهه دارم افسردگی میگیرم

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
2740
خودشون اومدن خواستگاری خودشونم بد اخلاقی کردن؟؟

انتخاب مادرشوهرم بودم 

منم همینطور☹ خیلی ازشون متنفر شدم و تصمیم گرفتم دیگه رفت و آمد نکنم نمیدونم درست بشه یا نه؟

من سه ساله باهاشون رفت وامد ندارم ولی کاراشون بی محلی هاشون اذیتایی ک کردن تهمت هایی ک کردنارامشو ازم گرفته دارم نابود میشم

اگه قرار بود با اه بقیه نابود بشن الان همه مادر شوهرا تو قبرستون بودن

شاید حرف تو درست باشه ولی بخدا اینا بمن خیلی ظلم کردن خیلی

شاید حرف تو درست باشه ولی بخدا اینا بمن خیلی ظلم کردن خیلی

درکت میکنم اون جمله رو منی گفتم ک ۵ ساله دارم خون جبگر میخورم از دستشون هرچقددددر بهشون خوبی کنم بی فایدهدس زبونی دارن عین نیش مار ... اما نمیدونم چرا خدا تو کاسشون نمیزاره ... راسته ک میگن ظالم همیشه سالمه

درکت میکنم اون جمله رو منی گفتم ک ۵ ساله دارم خون جبگر میخورم از دستشون هرچقددددر بهشون خوبی کنم بی ...

بخدا این روز ب روز خوشبخت تر میشن 

مادر شوهرت باید بستری شه کارش با مشاور راه نمیوفته چجوریه که خودش انتخاب کرده خودشم اذیت میکنه 🫤

ببین خانواده شوهرم برزگترشون مشخص نیس یعنی ی روز حرف مامانشونه ی روز دامادو دختر ی روز عروس وشوهرش بعد خیلی انتظارات بیخودی دارن نثلا اگه همین الان ۱۰۰میلیون پول بخوان وندی باهم دست ب یکی میکنن ک مثلا مارو هرجور شده زمین بزنن اخرش این وسط منو نابود میکنن

2706