2737
2734
عنوان

وقته اذانه بنظرتون اه من خانواده شوهرمو میگیره

| مشاهده متن کامل بحث + 186 بازدید | 23 پست
بخدا این روز ب روز خوشبخت تر میشن 

ببین واقعا راضی ب این نیستم ک بمیرن چون بامرگشون شوهرم عذاب میکشه فقط میخام یچی بشه سرشون بخوره ب سنگ از من بکشن بیرون اما نمیدونم چراااا همیشه باید زخم زبون بشنوم و زجر بکشم !

مادرشوهرم بشدت حرف ببر وبیاره حرفایی ک تو دل خودشه چ خوب چ بد میره ب اینو اون از زبون منو شوهرم میگه چ پیش همسایه چ پیش فامیل اونام باور میکنن

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین واقعا راضی ب این نیستم ک بمیرن چون بامرگشون شوهرم عذاب میکشه فقط میخام یچی بشه سرشون بخوره ب سن ...

دقیقا مثل من ولی من خیلی نابود شدم میگم کاش ی شهر خیلی دوری بودم اصلا نمیدیمشون 

خداجون خودت نگه دار دوتا عزیزم باش خدایاسایه پدرومادرمو از سرم کم نکن             ان کس ک بدم گفت بدی سیرت اوست من 
دقیقا مثل من ولی من خیلی نابود شدم میگم کاش ی شهر خیلی دوری بودم اصلا نمیدیمشون 

من ی شهرم اونا ی شهر دیگه ، ادمی ک مریض باشه همیشه انرژی منفیش رو زندگیت هست .. مگه اینکه کلاااا ی دعوای بزرگی بشه یا نمیدونم ب هردلیلی ی قطع ارتباط کلی بشه ک کلا راه خونمونو فراموش کنن ... اونم با این شوهرای ما محالع

2728

چون تجربه مشابه دارم میگم، خیر آه شما دامن اونا رو نمیگیره و فقط خودت و داری اذیت میکنی خواهر عزیزم. 

شما از هر ده تا زن از ۸ تاشون بپرسی خانواده همسر دارن بهشون بی محلی میذارن. 

پس باید خودمون قوی بشیم. همین. 

من ی شهرم اونا ی شهر دیگه ، ادمی ک مریض باشه همیشه انرژی منفیش رو زندگیت هست .. مگه اینکه کلاااا ی د ...

واقعا راست میگی مشکل شما سر چیه 

2740