2733
2734
عنوان

عاقبت دردل کردن و اعتماد به جاری

| مشاهده متن کامل بحث + 3340 بازدید | 76 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ببین منم دقیقا شریط تو رو داشتم جاریم دختر عممه از دوتا خواهر بیشتر بهم نزدیک بودیم...زبانزد خاص وعام بودیم ولی فقط تا قبل از ازدواج.....الان بعد از سه سال جنگیدن وتحمل ب این نتیجه رسیدم اون خوبه خیلی هم خوبه منم خوبم ولی دیگه اخلاقامون بهم نمیخوره...دیگه سنگ صبور نمیشیم برای هم ....من باهاش حرف میزنم میگم میخندم رفت وامدم داریم ولی هم من میدونم هم اون ک ویگه هیچوقت درد ودلمونو بهم نمیگیم
الهی بدم المظلوم.....اللهم عجل لولیک الفرج.....لعنت خدا بر اسرائیل 
2740
میدونی از کجا دیگه این دندون لقو کشیدم از وقتی ک گفت فاطمه من میدونم هیچ کس تو دنیا پشت سر من بیشتر از تو حرف نزده وهیچکسم تودنیا بیشتر از تو پشت سر من حرف نزده بیا همدیگرو حلال کنیم
امشب تومهمونی دیدم چطور دور و بر مادرشوهرم میگشت و شیرین زبونی میکرد تو دلم گفتم خوبه ک اینم کینه هاشو کنار گذاشته و باهاشکن خوب شده چوندهمیشه نصیحتش میکردم ک فکرتو عوض کن کن و خوبی کن و ببخششون نگو این عوضی حالا ک دیده اونا از من بدشون اومده خاسته خودشو خوب جلوه بده بعد از مهمونی وقتی خاستیم بریم خونه خواهرشوهرم با ناراحتی گف از تو توقع نداشتم پشت سرمون بد بگی اصلا شوکه شدم جاریم رفته بود و من نتونستم باهاش حرف بزنم ولی صب میرم پیشش
مهربان باش...
حلالش کردم.....ولی دیگه از زندگیم پاکش کردم....الانم خدا رو شکر حداقلش خیالم راحته تو هم خوب باش باهاش رفت وامد کن بالاخره فامیلین بگو بخند ولی حد ومرزارو رعایت کن ن بزار اون جلوتر بیاد ن تو جلوتر برو.....چون بعدش امکان پشیمونیش زیاده
ببین یه چیزی بهت میگم بزن زیرش .حاشا کن . حتی اگه رو به رو شدی باهاش حاشا کن. بگو من فقط درد و دل از شوهرم کردم اون حرفهای خودش رو از دهن من گفته . بکوبش . خودش رو هم تهدید زیادی بکن .ولی از من به تو نصیحت غیبت خاندان شوهرت رو با هیچکس نکن
گفت آن یار کز او گشت سر دار بلند جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد
2706