2737
2734
عنوان

عاقبت دردل کردن و اعتماد به جاری

3335 بازدید | 76 پست
سلام دوستان یه اشتباهی کردم خیلی بزرگ . همیشه جاریم میوند پیشم درددل میکرد با حالت مظلومیت و از خونداده ی شوهر مینالید اینکه خیلی اذیتش کردن و هیچ وقت باهاش خوب نیستن و این حرفا و یا اینکه شوهرش بهش خیانت میکنه یا گاهی مواد میکشه وخلاصه میگف دلم میگیره تو با حرفها و راهنماییات ارومم میکنی و... من هم گاهی ک اتفاقی بین مادرشوهرم و خواهرشوهرم میوفتاد و ازشون ناراحت بودم رو پیش این تعریف میکردم حالا بعد یک سال متوجه شدم که همیشه پشت سر من میش خونواده شوهرم بد میگفته در ظاهر با من خیلی خوب و با احترام و مظلوم برخورد میکرده و از بدبختیاش میگفته بعد ک اعتمادمو جلب کرده و منم گاهی ناراحتیامو پیشش گفتم از شوهر یا خونوادش حالا ازین سلاح استفاده کرده ودبرای اینکه منو تو چشم اونا خراب کنه حرفامو بهشون گفته من اگه بخام مث کهر اون انجام بدم زندگیش نابود میشه ولی سکوت کردم و چیزی نگفتم الانم خیلی ازش ناراحتم امشب تو مهمونی از خواهرشوهرم شنیدم ک چیا گفته بدزات
مهربان باش...
اعصابم خورده ک چرادهنیشه باهاش خوب بودم و دلسوز و مهربون بودم واقعا من چون خواهر نداشتم و اینکه همسایه هم هستیم باهم ارتباط داشتیم روش حساب کردم بی عقلی کردم و حالا سرزنس فایده ای نداره ب نظرتون برم تهدیدش کنم واسه حرفاش یا نه؟
مهربان باش...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
من هر مشکل و اتفاقی تو خانواده خودمم بود باهاش میگفتم ازبس بی ریا و مظلوم بو د ناکس ....بعدها متلک خانواده م رو از دهن خواهر شوهرم شنیدم و فهمیدم حرفامو میبره میگه ....کاش منم میتونستم بگم تا اونوقت بفهمه
قاتی نه فقط خانواده شوهر کلا اکثره ادما اینجوری شدن شایدم سواستفاده نکنن ولی امکان داره بد برداشت کنن و ایرادو از تو ببینن ..کلا ادم درد و دل نکنه پیشه کسب خیالش راحتره اتویی دست کسی ندادی
من از اول ک عروس این خونواده شدم تونستم خودمو تو دل همه جا کنم تا الانم یقین مطلق داشتمدک منو از سه تادعروس دیگشون بیشتر میخان و واقعا دوسم داشتن حالا من دو سال ک با مادرشوهرم تو حیاط مشترک بودیم گاه گداری ب مشکل هم برخوردیم و در کل خوب بودیم ولی بقیه عروساش رابطه هاشون با مادرشوهرم افتضاح بوده و هس این خاسته منو پیششون خراب کنه ک موفق هم شده انگارالان ازم ناراحتن نمیدونم چیکار کنم از عصبانیت خابم نمیبره
مهربان باش...
2706