2733
2734
عنوان

درمورد زندگیم ...

| مشاهده متن کامل بحث + 1458 بازدید | 43 پست
عاشق بودم میمردم براش ازقبل همش هردو توعمل نشون می‌دادیم لازم بود بگیم بهم من فقط گفتم عزیزم توپیام ...

خوشبخت و پایدار باشید عزیزم

دعا کن منم یکی بیاد تو زندگیم که از ته قلبم دوسش داشته باشم

خوشبخت و پایدار باشید عزیزم دعا کن منم یکی بیاد تو زندگیم که از ته قلبم دوسش داشته باشم

مرسی فداتشممم.انشاالله عزیزم.یک عشق واقعی برات آرزو میکنم...

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شماهاهم اگ دوست دارید از عاشق شدنتون..رسیدن یا نرسیدن تون بگید

لطفن بهم نگیدتازه وارد😉😉چون کاربری اصلیم معلق 😵‍💫😵‍💫😵‍💫😵‍💫و اینکه خیلی وقته نی نی سایتی هستم😊☺️☺️
2731
خیلی عالیه خداروشکر که بهم رسیدید خوشبخت باشید 🤲🏻 منم خیلی دوست دارم تعریف کنم و با داستان شم ...

مرسی فداتشمممم .شماهم انشاالله خوشبخت ترین بشید...اگ فک میکنی ممکن شناسایی بشی نگی بهتر مهم اینه همیشه خوشبخت ترین باشی گلم 😍😍من الان ک این تاپیک رو زدم دارم از دلتنگی میمیرم گفتم قصه عشقمو بگم هرچندخلاصه......شوهرم ماموریت راه دوره ولی فردا میاد😍😍😍

مرسی فداتشمممم .شماهم انشاالله خوشبخت ترین بشید...اگ فک میکنی ممکن شناسایی بشی نگی بهتر مهم اینه همی ...

قربونت عزیزم فداتشم 💋🥰 ان شاالله بسلامتی بیان عزیزم و زودتر چشم انتظاری شما و دخترت تموم شه 🥲 دوری خیلی سخته میفهمم خودمم خیلی دلتنگش شدم چند روزی رفته شهرستان 🥺

قربونت عزیزم فداتشم 💋🥰 ان شاالله بسلامتی بیان عزیزم و زودتر چشم انتظاری شما و دخترت تموم شه 🥲 دور ...

عزیزمممم...مرسی فدات شم 😘😘انشاالله..انشاالله همسرشماهم بسلامتی برگرده خیلی سخته دوری ....

عزیزمممم...مرسی فدات شم 😘😘انشاالله..انشاالله همسرشماهم بسلامتی برگرده خیلی سخته دوری ....

دورت بگردم 🫂 ان شاالله 🤲🏻❤️ ما جونمونم واسه هم در میره هر دفعه بخواهیم دور شیم کلی گریه میکنم 

دورت بگردم 🫂 ان شاالله 🤲🏻❤️ ما جونمونم واسه هم در میره هر دفعه بخواهیم دور شیم کلی گریه میکنم&nbs ...

پایدارباشید گل من🥰ماهم همینطور ینی می‌میریم براهم اینجا جزئیات نگفتم ما مردیم جون دادیم تابهم رسیدیم ...ماموریت میره مرز موبایلش خاموش همش از پاد.گان زنگ میزنع روزی ده بار زنگ میزنه حرف میزنیم همکاراش دیگه تیکه میندازن ...دل تودلم نیست فردابشه🥲🥲

پایدارباشید گل من🥰ماهم همینطور ینی می‌میریم براهم اینجا جزئیات نگفتم ما مردیم جون دادیم تابهم رسیدی ...

بعضیا اصلا نمیتونن درک کنن چون هنوز طعم عشق نچشیدن همسر منم همینه میره تو جمع بعد یکی دو ساعت یا پیام میده یا میزنگه یا خودم اینکارو میکنم بهش تیکه میندازن دوستاش یا اگه میره با دوستاش خیلی زود میاد وقتی میاد بغلم میکنه میگه دلم برات تنگ شده بود اومدم ماهم خیلی داستان جالبی داریم 🥲 پایدار باشید عزیزم عشق خیلی قشنگه ❤️

بعضیا اصلا نمیتونن درک کنن چون هنوز طعم عشق نچشیدن همسر منم همینه میره تو جمع بعد یکی دو ساعت ی ...

مرسی گلم همچنین🥰آره گلم درسته بعضیا درک نمیکنن یا حتی براشون مسخرست اما کسی ک عشق رو تجربه کرده میدونه چیه وقتی بهش میرسی چ حسی داره..اینکه سالها هم بگذره هنوز قلبت براش تند میزنه😍🥲انشاالله همه تجربه کنن اگ تاپیک زدی حتما منم تگ کن

مسعود اونروزا کمتر میومد خونمون البته خودشو هیچوقت قاطی ماجرای پدرمادرا نکرد شاغل بود سرش شلوغ بود ا ...

جوون اسی چه کوتاه و مختصر 

من قش کردم فقط اونجا که گفتی مسعود عاشقتم😂♥️

هر تاپیکی برم عکس نزاره گزارش میزنم 🫰😂
جوون اسی چه کوتاه و مختصر  من قش کردم فقط اونجا که گفتی مسعود عاشقتم😂♥️

فدات بشم من دوست گل🥰🥰آرههه دل رو زدم ب دریا گفتم منم😆😆😆

مرسی گلم همچنین🥰آره گلم درسته بعضیا درک نمیکنن یا حتی براشون مسخرست اما کسی ک عشق رو تجربه کرده مید ...

فداتشم ❤️ اره دقیقا عشق‌کلا وصف شدنی نیست وقتی دوستش داشته باشی جای خالی همه رو براش پر میکنی بجای همه دوستش داری و جونتم میدی براش . اللهی آمین همه یه عشق پاک و قشنگ تجربه کنن 🤲🏻

فداتشم ❤️ اره دقیقا عشق‌کلا وصف شدنی نیست وقتی دوستش داشته باشی جای خالی همه رو براش پر میکنی بجای ه ...

الهی امین ..آره درسته گلمممم...عشق واقعی انقدررر قشنگه بخاطر هم از خیلی چالش های زندگی میگذری جوریکه برات میشن خاطره خوش