2733
2734

راهنمایی  کنید 

لپ تاپی میخوام که گرافیکش سطح خوبی باشه برای معماری و مهندسی خوب باشه خودم نمیدونم چی بخرم به فروشنده ها هم اعتماد ندارم 

بین ۳۰ تا ۵۰ تومن 

خداوندا مرا به حال خود رها مكن
من تازگی تحقیق کردم واس دخترم خریدم ایسوس خیلی عالیه گرافیکشم خوبه

میشه مشخصات و مدل و قیمتش رو بگی ؟؟

من شنیدم لنوو به نسبت قیمت سطح بالاتری میشه تهیه کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صبح پیام بدید راهنمایی کنم اینجا هم جای درستی نیست برای راهنمایی گرفتن راجب قطعات الکترونیکی یا در سایت های تخصصی سوال کنید یا در گوگل سرچ کنید

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
2728
صبح پیام بدید راهنمایی کنم اینجا هم جای درستی نیست برای راهنمایی گرفتن راجب قطعات الکترونیکی یا در س ...

مممنونم

اتفاقا فکر کردم شاید اینجا صادقانه تر پاسخ بدن چون منفعتی نداره که بخوان اشتباه راهنمایی کنن

صبح پیام بدید راهنمایی کنم اینجا هم جای درستی نیست برای راهنمایی گرفتن راجب قطعات الکترونیکی یا در س ...

سلام ممنون میشم برای خرید لپ تاپ راهنماییم کنی 

ضمنا میخوام گرافیکش برای کارهای معماری و مهندسی جوابگو باشه 

حافظه ش بالا باشه 

وسری پردازنده ش 7 باشه 

شنیدم مارک لنوو با قیمت مناسب و کارایی بالاتری به نسبت مارک های دیگه میشه تهیه کرد 

سلام  برا برنامه نویسی چه مدل لپ تاپی خوبه و حدود قیمتش لطفا 

2740
سلام ممنون میشم برای خرید لپ تاپ راهنماییم کنی  ضمنا میخوام گرافیکش برای کارهای معماری و مهندس ...

بودجتون چقدر هست

مرد😑اونقدر فروتن هستم که بدونم از هیچکس بالاتر نیستم اما اونقدر عاقل هستم که بدونم با بقیه فرق دارم.                             عاشق حیوانات،عاشق بازار های مالی (فارکس،بورس،ارز دیجیتال،طلای آب شده)عاشق کامپیوتر😑شهریوری درونگرا،مغرور،از خود راضی، لجباز و یک دنده،کینه ای😑
سلام  برا برنامه نویسی چه مدل لپ تاپی خوبه و حدود قیمتش لطفا

بودجتون چقدره

میخوام اقساط بردارم

تا چه مبلغی میتونید هزینه کنید😑

۲۰ تومن ۵۰ تومن ۶۰ تومن😑

ترجیحا تا حدود ۵۰  

Victus 15 FA1093DX اچ پی - Core i5-13420H RTX 3050 32GB 2TB

نسل ۱۳ ۲ ترابایت حافظه پرسرعت ssd nvme با ۳۲ گیگ حافظه رم و ۶ گیگ حافظه گرافیکی