2737
2734

من تو محیط کارم بیشتر از بقیه کار میکنم اما مدیرم بهم توهین میکنه اخلاق خیلی بدی داره هروقت که دلش بخواد هروقت که عصبانی باشه من برم برای کار تا گزارش ها تحویلش بدم یا جواب نمیده یا وقتی جواب میده بیشتر وقت ها داداش و عصبانیت هاشو سرم خالی میکنه

کلا با من خوب نیست منو فقط برای کاراش میخواد چون 

براش خیلی کار میکنم چندبار عربده هاش و فریادهای و توهین هاش رو تحمل کردم اما اینبار فقط گریه میکنم و دیگه از دیدنش طفره میرم بدم میاد ببینمش چون یاد حرف های ناپسندی که از سر بدفهمی خودش بهم زده می‌افتم یاد اینکه کلی براش کار میکنم مزد دستم رو چطوری میده نمیتونم کاری کنم راهنمایی کنید لطفا

که چطور تحمل کنم و حرف هاش فراموش کنم

بهت توهین میکنه به چ حقی 

چراهنوزاونجاکارمیکنی

❌مرداسایت نیایدتوتاپیکم ریپ هم نزن ❌درخواست دوستی هم نده باتچکر🤗هیچ وقت کسی را بخاطر نژاد،چهره،پدرومادرش زادگاهش مسخره نکنید؛ چون انسان هیچ حق انتخابی درمورد انها ندارد♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چرا استعفا نمیدی؟

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
2740
بهت توهین میکنه به چ حقی  چراهنوزاونجاکارمیکنی

مشکل مالی دارم رشته منم بیکاری زیاد باید کمک خرج خانواده ام باشم و گرنه صدبار و تا صد پشتش رو دیگه تاب و تحمل ندارم ببینم از دیدنش کراهت دارم

ببین عزیزم هیچ چیزی با ارزش تر از آرامش نیست،اگه امکان داره استعفا بده خودت به ارامش میرسی

ما را از سادگی ترسانده اند.هیچ کس نگفت سادگی هم خوب است ....هیچ کس نگفت ساده که باشی ساده میخندی،ساده شاد میشوی،ساده ذوق میکنی،ساده می بخشی و ساده تر دل می بندی .....همدیگر رایافتن هنرنیست،هنر این است که همدیگر را گم نکنیم....آدمهای ساده بی هیچ دلیلی دوست داشتنی هستند ....سادگی شیک ترین ژست دنیاست....
برات متاسفم که اونجا به کارت ادامه میدی

حق داری اینو بگی

منم برای خودم خیلی متاسفم که با این همه استعداد بخاطر بحران اقتصادی برخلاف میل باطنی اونجا کار میکنم

بخاطر اینکه گریه میکنم

مشکل مالی دارم رشته منم بیکاری زیاد باید کمک خرج خانواده ام باشم و گرنه صدبار و تا صد پشتش رو دیگه ت ...

میفهممت،منم تو این شرایط بودم با این تفاوت ک با همه بد بود مدیر،منم مجبور بودم و موندم ،بگزد دنبال کار حتی غیر مرتبط با رشتت،بعد برو

کاربری دوستمه که از ۱۴۰۲ دستمه🤗
عزیزم نمیتونی از اونجا بیای بیرون و بری سراغ کار دیگه؟

نه نمیتونم دردم هم همینه حداقل تا سال دیگه باید بمونم و گرنه ضرر و زیان بایستی بهش بدم منم خودم اومدم کار بکنم یکم بار مالی خانواده ام سبک شه اینطوری بدترم میشه

ولی سال دیگه که قراردادم تموم میشه ی ثانیه هم نمیمونم

نمیدونم با این آدم بی تربیت چطور تا یکسال دیگه سرکشم بخورم دم نزنم

گیج شدم منگ شدم فقط میدونم دیگه حالم بهم میخوره ببینمش برم گزارش بدم

میفهممت،منم تو این شرایط بودم با این تفاوت ک با همه بد بود مدیر،منم مجبور بودم و موندم ،بگزد دنبال ک ...

اره تو همین فکرم قرداد سال آینده تمومه میرم ی ثانیه صبر نمیکنم ی ذره تردید ندارم بارها شده خواستم بذارم و برم ولی چون ضرر زیان بایستی بدم مجبور یکسال دیگه تحمل کنم