2737
2734
عنوان

امروز فهمیدم پسر ۲ ساله داره

169 بازدید | 11 پست

بچه ها من یادمه بچه ک بودم 😆۱۶ سالم بود یه پسر تو فامیلمون بود که ازش خوشم میومد یعنی عاشقش شده بودم اون زمان 

خیلی از هررر لحاظ ازش سر بودم 

حقیقتا حافظه ام یاری نمیکنه که چی شد ولی یادمه ۱۷ سالم که شد باهم دوست شدیم و خب یه عالللمه داستان داشتیم جدا شدیم و بعد تو ۱۹ سالگی باز با یه استوری من برگشتیم اون زمان فهمیدم عاشق یه دختره بوده قبلا عکسشو بهم نشون داد البته با اصرار من و من گفتم نه نمیشه من که کشته مرده تو نیستم توام که عاشق یکی دیگه ای ته دلت (دختره ۱۰۰ لول از من پایین تر بود و با دوستش بهش خیانت کرده بود )پس کات کنیم 

امروز فهمیدم با یکی دیگه ازدواج کرده و بچه ۲ ساله داره و زنش احتمالا بی خبر از همه دنیا که این عاشق یکی دیگس داره باهاش زندگی میگنه :)چه غم انگیز

شاید الان عاشق زنشه همه تا اخر عمر عاشق یکی نمیمونن

بچه کورد.سن ۱۸تا۲۵ سالگی خیلی عجیبه، بعضی ها هنوز گواهی نامه نگرفتن، بعضی ها دارن ی شرکت اداره میکنن، بعضی ها تاحالا هیچ رابطه ای نداشتن، بعضی ها بچه دارن، بعضیا دارن تو کشورای مختلف سفر میکنن، بعضی ها برای بیرون رفتن از خانوادشون اجازه میگیرن‌،تو این بازه سنی همه چی ممکنه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
نه خب خیلی عاشق اون بود و مثل اینکه با زنش سنتی ازدواج کرده

خوب  سنتی  ازدواج  کنه  .. یعنی  چون  ازدواج  سنتی  داشته  عاشق  زنش  نیست  و هنوز گیر دختری  هست  که  بهش  خیانت کرده ! 

مطمئن  باش  الان  خیلی  خوشحاله  که  با  عشق  اشتباهی  ازدواج  نکرده

منم مجرد بودم خیلی عاشق یه طرف بودم و بعدش سنتی ازدواج کردم الان روزی هزاران بار خدا را شکر میکنم که با اون آدمه اشتباه ازدواج نکردم و خدا راشکر شوهرم را خیلی دوسش دارم

2738
من خبر دارم اخه  ۳ سال میشناختمشا:(

خب یعنی چی؟خبر داشته باشی، میگم حالا در گذشته یه نفرو دوست داشته الان نمیتونه زنش را دوست داشته باشه؟حتی میتونه بیشترم تا عشق ثابقش دوسش داشته باشه

خب یعنی چی؟خبر داشته باشی، میگم حالا در گذشته یه نفرو دوست داشته الان نمیتونه زنش را دوست داشته باشه ...

نه نمیتونه 

طرف خیانت کرده بود بعد ۵ سال رفت التماسش کرد برگرده اون زمان گفت من تا آخر عمرم یاد اونم