2737
2734
عنوان

من مامان یه دختر نق نقو ام 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 208 بازدید | 25 پست
گریه و نق نق و بغلی بودنش مگه چند ساله؟! تحمل کنید🥲 خیلیا آرزوی این لحظات به دلشونه و بسیار خوشح ...

ممنونم عزیزم❤️

"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سگانوز بخر بده بهش و بزار گهواره گریه کرد بغل نکن عادت کنه چهار روز طول میکشه،تشک انتی رفلاکس بزار ب ...

همین کار و کردم از ته دلش گریه میکنه ☹️

"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...
پسر منم‌با غذا خوردن دل دردش دوباره شروع شد ببرش بهش دارو بده

بچه بیچاره مرد انقد دارو خورد😞

2728
همین کار و کردم از ته دلش گریه میکنه ☹️

عادت میکنه حالا پستونک شیر ترک دادن گریه های وحشتانکشو ببینی چی میگی الان هیچه چهار روز تحمل کن بوه چهار تا یک هفته طول میکشه عادت کنه

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
چندم آذر بدنیا اومد؟

دخترم ۷ آبان بدنیا اومد

عادت میکنه حالا پستونک شیر ترک دادن گریه های وحشتانکشو ببینی چی میگی الان هیچه چهار روز تحمل کن بوه ...

پسر اولم یازده سالشع . شیر گرفتنش اصلا اذیت نشدم. 

ناشکری کردم واقعا 

حالا این دختره هرچی داداشش اذیتم نمیکرد این جبران کرده😩

2738
بسلامتی عزیزم

قربونت برم

پسر اولم یازده سالشع . شیر گرفتنش اصلا اذیت نشدم.  ناشکری کردم واقعا  حالا این دختره هرچ ...

وای بچه جاریم ببین خواب بود جاریم بیدار میکرد پاشه شیر بخوره سه ساعت می‌خوابید اصلا گریه نمیکرد می کوبیدی زمین بیدار نمیشد 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
وای بچه جاریم ببین خواب بود جاریم بیدار میکرد پاشه شیر بخوره سه ساعت می‌خوابید اصلا گریه نمیکرد می ک ...

خوشبحالش🥺😩