2733
2739
عنوان

من مامان یه دختر نق نقو ام 😢

208 بازدید | 25 پست

دخترم چهار ماه و نیمه 

خیلی لجباز و گریه اس یه سره

دوسداره فقط زیر سینه بخوابه .. یا رو دست باشه و دورش بدیم بخوابه . پالالا اصلا دوس نداره و جیغ فقط 

ارشد قبول شدم و این ترم رو مرخصی گرفتم . از مهرماه سال بعد میرم دانشگاه . خیلی کلافه و خسته ام🥺😢😞

دوسدارم بمیرم فقط . روزهام فقط با خوابوندنش میگذره 😢

با لج میخوابه دو دیقه نشده بیداره😩

"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...

واقعا مادر بودن سخته و نیازمند کمکه

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
واقعا مادر بودن سخته و نیازمند کمکه

وااااقعاااا

"ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﯾﺪ ﻧﺒﺨﺸی ﮐﺴﯽ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﺭﻫﺎ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺑﺨﺸﯿﺪﯼ ﻭ ﻧﻔﻬﻤـــﯿﺪ , ﺗﺎ ﺍﯾﻦ ﺑﺎﺭ ﺩﺭ ﺁﺭﺯﻭﯼ ﺑﺨﺸﺶ ﺗﻮ ﺑﺎﺷﺪ ... ﮔﺎﻫﯽ ﻧﺒـــــــﺎﯾﺪ ﺻﺒﺮ ﮐﺮﺩ ... ﺑﺎﯾﺪ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺭﻓﺖ ﺗﺎ ﺑﺪﺍﻧﻨﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻣﺎﻧﺪﯼ ﺭﻓﺘﻦ ﺭﺍ ﺑﻠﺪ ﺑﻮﺩﻩ ﺍﯼ ...
2738

پسر منم همینطور بود

یه نعنو بزرگ ازین سر دیوار تا اون سر دیوار براش ببند خیییلی موثره توی خوابوندنش

اگه شروع کردی بهش غذا بدی و دوباره گریه میکرد برا دل دردش دوباره ببرش دکتر

تازه اول راهی که قنداقش کن بخوابه و شاید گرمش باشه که نمیخوابه یا نفخ داره

کاش یکم دلداری میدادی😂😂😂

من پسرم یازده سالشه اصلا اینجور نبود 

گریه و نق نق و بغلی بودنش مگه چند ساله؟!

تحمل کنید🥲

خیلیا آرزوی این لحظات به دلشونه

و بسیار خوشحالم که مادر با اراده ای هستید و مشغول تحصیل

واقعا باریک الله👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان منم مامان یه دختر نق نقو 18 سالس

اخی عزیزم خدا حفظش کنه 😄

پسر اولم من یازده سالشه 

سگانوز بخر بده بهش و بزار گهواره گریه کرد بغل نکن عادت کنه چهار روز طول میکشه،تشک انتی رفلاکس بزار براش راحت بخوابه 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
پسر منم همینطور بود یه نعنو بزرگ ازین سر دیوار تا اون سر دیوار براش ببند خیییلی موثره توی خوابوندنش ...

اره دقیقا دکترش گفته غذاشو شرو کن . چند روزیه بهش فرنی میدم انگار بدلج تر شده . 

2706