2737
2734

زشت نیستی

تا مشاوره‌ای بعدی به درود 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

عزیزم نمیخوام بهت حرفای چرند بزنم و انرژی مثبت الکی بدم 

واقعا بعضیا هستن که از ما خیلی زیباترن و بعضی ها هم هستن که از ما به قولی زشت ترن و ما باید اینو قبولش کنیم چون دست ما نیست و تقصیر ما ام نیست 

سعی کن بهترینِ خودت باشی هميشه تمیز و خوش بو باشی و لباسای مرتب بپوشی این دست خودته دیگه 

سعی کن به پوست و موهات برسی و فقط صرفا برای اینکه خودت حس خوبی داشته باشی نه ديگران 

عزیزم نمیخوام بهت حرفای چرند بزنم و انرژی مثبت الکی بدم  واقعا بعضیا هستن که از ما خیلی زیباتر ...

مرسی از حرفات من همه اینارو رعایت میکنم قیافمم عادیه نه عالیه نه بده ولی همه بدشون میاد تیکه میندازن

2706