2737
2734
عنوان

خانومای باردار بیاید بگین نی نیتون کی به دنیا میاد😍

| مشاهده متن کامل بحث + 151 بازدید | 30 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دکتر زده ۲۴ شهریور ولی اگه سزارین بخام بشم تاریخش می افته زودتر

انشاالله ب سلامتی. برا منو تو گهواره از تاریخ پریود زده ۲۱ شهریور بعد سونو ان تی زده ۳ مهر😐 ده روزم بیشتر اختلاف داره

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731
برا منم زدن ۵ فروردین شما طبیعی هست زایمانتون؟

اره احتمال زیاد طبیعی باشم

نی نی شما ده روز بزرگتره پس😍

این هفته های آخر چقدر دیر میگذرهههههه

میشه برای حاجت دلم ی صلوات بفرستی؟فرستادی بگو منم بفرستم 

خانما من حالم خیلی بده

۱۲ هفته هستم و در حال حاظر تهوع ع و سردرد شدید و تپش،قلب دارم.

به شدت هم سردمه و چشمام میسوزه.

کسی تجربه ای داره؟

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش زندگی برعکس شروع میشد ...پیر به دنیا میومدیم با یه عشق جوون میشدیمآخرشم یه شب تو بغل مادرمون میمردیم...
2738
اره احتمال زیاد طبیعی باشم نی نی شما ده روز بزرگتره پس😍 این هفته های آخر چقدر دیر میگذرهههههه

اگه زودتر نیاد 😂

دوست دارم همون سال جدید دنیا بیاد

اره خیییلی سخت میگذره ماه اخر اندازه ۳ ماه زمان میبره انگار😅😅

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
خانما من حالم خیلی بده ۱۲ هفته هستم و در حال حاظر تهوع ع و سردرد شدید و تپش،قلب دارم. به شدت هم سر ...

برو پیش پزشکت عزیزم بهتره دکترت نظر بده

میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم صلوات بفرستین❤انشالله حاجت روا بشی دوست عزیز💚
۶ هفتمه و یه ماه دیگه عروسیمه تو عقدی حامله شدم 🥲 بچم ۴۲ روزشه الان😍  

ای جان به سلامتی انشالا❤️

2706