2733
2734
عنوان

هفته قبل جمعه رفتم عروسی که

198 بازدید | 16 پست

پسره خواستگارم بود اون زمان که اومدن خواستگاری اوضاع مالیش خوب بود الان هم ماشالا توپ تکونش نمیده 

من اونوقتا دانشجو بودم علت اینکه جواب رد دادم این بود پدرم اوضاع مالیش وحشتناک بود گفتم پسره و خانوادش میخوان همش بگن خونه بابات اینارو ندیدی 

البته  پدر مادرش اوضاع مالیشون معمولی رو به خوب بود 

عروس یک عالمه طلا داشت بهترین خونه رو براش گرفته 

قیافه همسرش هم مثل من معمولی بود اما وضع مالی پدرش خوب بود 

درتمام طول عروسی به این فکر میکردم فقر ادم رو نابود می‌کنه 

من الان خودم از لحاظ موقعیت اجتماعی خداروشکر خوبم 

اما همیشه گذشتم ناراحتم میکنه 

اینکه اونوقتا ما اوضاعمون بد بود حتی خانواده مادریم هم مارو تحویل نمی‌گرفتن...

اونیکه با این وجود و دونستن وصعیت‌مالی پدرتون میاد خواستگاری.....قطعا کور نبوده و میدونستخ داره چیکار میکنه.....اینطور مواقع بیا از بچه ها و نی نی سایتا بپرس.....چند نفر عاقل تر کمکت کنن بهتر تصمیم بگیری نه احساسی....انشا الله بخت خودت بهتر😘

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
بیخیال تو چه میدونی شاید یکی هزار برابر بهتر از اون قسمتت شه

عزیزم من خودم متاهلم خداروشکر همسرم خوبه زندگیمو هم دوستدارم 

اما خب الان یک هفته اس این مثل خوره افتاده تو مغزم که  من موقعیت هامو بخاطر چه چیزایی رد کردم همش حسرت یه خانواده خوب رو داشتم

عزیزم من خودم متاهلم خداروشکر همسرم خوبه زندگیمو هم دوستدارم  اما خب الان یک هفته اس این مثل خ ...

آها ببخشید نمیدونستم

هیچ وقت خودتو مقایسه نکن خیلیا پول دارن ولی اون اخلاق خوب و آرامش رو ندارن

زمین را گرشوی مالک طمع برآسمان داری......به وقت مردن همی بینی نه این داری نه آن داری🙂
اونیکه با این وجود و دونستن وصعیت‌مالی پدرتون میاد خواستگاری.....قطعا کور نبوده و میدونستخ داره چیکا ...

فداتشم عزیزم 

راستش قضیه برای شش سال قبله بعد اون داستان من ازدواج کردم 

با یک ادم معمولی  الان خودم هم شاغلم 

اونشب به این فکر میکردم اگر از خجالت. موقعیت خانوادگیم جواب رد نداده بودم منم زندگی ارومی داشتم بدور از قسط و سختی و.... 

همون وقتا اون خانواده باما. رفتارشون زیادی معمولی بود 

بعد که من درس خوندم. استخدام رسمی شدم بعد ازدواجم الان بشدت به من احترام میذارن 

فقر سختترین چیز دنیاست

فداتشم عزیزم  راستش قضیه برای شش سال قبله بعد اون داستان من ازدواج کردم  با یک ادم معمول ...

پس بهتر که عروسشون نشدی.......غصه چی رو میخوری اخه قربونت برم......شاید اگه توی اون زندگی میموندی دنبال پیشرفت وشاغل بودن نبودی که بخوای احترام بدست بیاری...اونوقت ممکن بود تو ناراحتی ها به روت بیارن.....

در دوچال گونه ات دنیای من جا می شود ،عاشق دنیای خویشم لحظه خندیدنت 😍
پس بهتر که عروسشون نشدی.......غصه چی رو میخوری اخه قربونت برم......شاید اگه توی اون زندگی میموندی دن ...

اره عزیزم من اگر با اون اقا ازدواج میکردم فقط تا دانشگاه رو میرفتم مطمنا نمیذاشت سرکار برم

من ناراحتم از فقری که باعث شد من همیشه مجرد که بودم اعتماد به نفسم بیاد پایین