2752
2739

سلام دوستان من روزی که نینی اومد توی دلم بین ۶ الی ۹ بهمن ماه بود (مطمئن هستم از این نظر).

اما ۵ بهمن ماه رفتیم سونو تشخیص بارداری با توجه به ساک حاملگی دادند که معادل ۵ هفته و ۴ روز بوده .و فاقد یولک سالک و فتال پل بود که در واقع جنینی مشاهده نشد .

از قضا صبح روز بعد که ۶ بهمن ماه بود من خونریزی گرفتم دکتر دوباره برام سونوگرافی نوشت ،رفتم سونو ،سن بارداری رو بر اساس اندازه کیسه حاملگی دستگاه تعیین کرد ۵ هفته و ۶ روز ( یعنی در عرض یک روز به اندازه ی دو روز رشد کرده بود ) و کیسه زرده هم تازه تشکیل شده بود . دوباره سونوی کنترل دارم که باید برم انجام بدم .

در حالی که سن دقیق لقاح ۴ هفته و ۴ روز هست 

کسی تا به حال مشکل مشابه داشته ؟

خدا جون لطفا کمکم کن 💓

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
سونو خیلیم دقیق نیس فقط احتماله از لحاظ روز میگم

عزیزم از دکتر که پرسیدم گفت این عدد رو دستگاه بر اساس اندازه ی ساک حاملگی میزنه.

بدبختی اینه که الان مادرم داره مغز منو میخوره با فکرای ناجوری که داره ، بهش میگم مادر من خوبه دو روز پشت هم رفتیم سونو تو هم بودی ،ساک‌حاملگیم ۵ اسفند بود ۵ هفته و ۴ روز ، ۶ اسفند شد ۵ هفته و ۶ روز ، به دکتر هم که گفتم ، گفت دستگاه این تاریخ رو بر اساس آن اندازه ی سایز کیسه حاملگی تعیین می‌کنه .

یعنی روانک رو بهم ریخته متاسفانه اختلال پارانوئید داره به همه چی شک می‌کنه ، منم دارم از دستش دیوونه میشم .

واقعاگاهی فکر میکنم حق مادرم اینجور اولاد نبود باید دو تا بچه ی لاشی و خیابونی داشت

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
عزیزم اینطوری نیست روز اخرین پریودیت رو در نظر بگیر ...منم روز 30اسفند با یه بار اقدام باردار ش دم و ...

عزیزم یعنی اندازه کیسه حاملگی هم وابسته به سن پریودی هست ؟ کیسه حاملگی من ۵ اسفند روز اندازش ۹ میلی بود معادل ۵ هفته و ۴ روز

۶ اسفند اندازش شد ۱۲.۷میلی معادل ۵ هفته و ۶ روز

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
عزیزم یعنی اندازه کیسه حاملگی هم وابسته به سن پریودی هست ؟ کیسه حاملگی من ۵ اسفند روز اندازش ۹ میلی ...

عزیزم از من به تو نصیحت اصلا نگران نباش ....ایشالا صبر کن برو ان تی خیالت راحت میشه ....منم همش ترس و استرس داشتم ولی الان بچم سه ماهشه خدارو شکر  سالمه ...

عزیزم یعنی اندازه کیسه حاملگی هم وابسته به سن پریودی هست ؟ کیسه حاملگی من ۵ اسفند روز اندازش ۹ میلی ...

در ضمن بچه ی من تو سونو 3هفته جلوتر بود ..چون ماشاله تپل بود وقتی به دنیا اومد .

عزیزم از من به تو نصیحت اصلا نگران نباش ....ایشالا صبر کن برو ان تی خیالت راحت میشه ....منم همش ترس ...

خداروشکر عزیز دلم .

کاش یک نفر بود که می‌توانست مادرمو توجیه کنه به خدا هم درس میخونم هم خودم کار میکنم و مدرس هستم کلی استرس سر کار و‌درسمم دارم 

تا میام یکم استراحت کنم مادرم آنقدر فکر ناجور توی سرشه روانم رو بهم میزند ، هربار میبخشمش دوباره دو روز بعد شروع می‌کنه ، خسته شدم از دستش

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
خداروشکر عزیز دلم . کاش یک نفر بود که می‌توانست مادرمو توجیه کنه به خدا هم درس میخونم هم خودم کار م ...

چند بار سونو رفتی ؟؟کاش بری تحت نظر متخصص زنان که هم پرونده برات تشکیل بده برا زایمان و هم از نگرانی  دربیای

برای منم همینه مطمئنم بین ۳ تا ۹ بهمن بوده لقاح ولی سونوگرافی برام همون مثل تاریخ پریود زده یعنی باید می زد فوقش ۶ هفته و ۳ روز ولی زده ۸ هفته و ۲ روز.😐😐

فقط 20 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................//❤در انتظار دو تا دخمل فسقل تو راهی❤/////                                        من گذشتم از گذشته ام....دست برداشتم از سرزنش بیخود....از حسرت و افسوس....از این که چرا کنار آدمای اشتباهی روز و شبم رو سر کردم....چرا درگیر احساسات شدم....هر اشتباهی که بوده اون زمان بهترین کاری بوده که می تونستم بکنم....هر حسی بوده اون زمان قوی ترین چیزی بوده که قلبم بهش باور داشته....هر انتخابی که کردم بهترین تصمیمی بوده که می تونستم بگیرم....هر راهی رو که رفتم بهترین راهی بوده که می شده برم....این تجربه ها هستن که بعد ها به ما می فهمونن چی بد بوده و چی خوب....چرا باید اون آدم بی تجربه ی سابق رو بار ها سرزنش کنم....اون منِ سابق طبق آگاهی و تجربه های اون زمان تصمیم گرفته چه اشتباه چه درست مهم نیست مهم اینه تجربه های الان رو نداشته که بخواد سرزنش بشه....باید دست برداشت از قضاوت و سرزنش خودمون در گذشته....گذشته رو بپذیریم با تمام بد و خوبش اگه خوب بود خاطره شد و اگه بد بود درس عبرت.................
چند بار سونو رفتی ؟؟کاش بری تحت نظر متخصص زنان که هم پرونده برات تشکیل بده برا زایمان و هم از نگرانی ...

گلم دو بار دو روز پشت هم .

منتظرم شوهرم بیاد، چون راه دوره .

منتظرم بیاد باهم بریم باز الان شنبه قراره با مامانم بریم تا دکتر

خدا جون لطفا کمکم کن 💓
برای منم همینه مطمئنم بین ۳ تا ۹ بهمن بوده لقاح ولی سونوگرافی برام همون مثل تاریخ پریود زده یعنی بای ...

ببین تو رو خدا چطوری آدمو دیوونه میکنند ،شوهر بیچارم هیچی نمیگی اصلا طفلی کلی ذوق داره اما مامانم داره دهنمو سرویس می‌کنه ، 

فکر میکنم آخر آنقدر از دستش هرس میخورم که بچم سقط میشه

خدا جون لطفا کمکم کن 💓