2733
2739
عنوان

شوهرم میخواد بهترین کاپشنشو بده پدرش

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 22 پست

همون پدر تا زمانی که شوهرت مسنقل نبوده کار میکرده و براش لباس میخریده

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اون پدر روزی از خواسته خودش گذشته تا برای پسرش زندگی بهتری بسازه ،یه کاپشن که این حرفارو نداره من بو ...

نه عزیزم شما در جریان نیستی تا بوده بچه‌هاشو تو سختی گذاشته شوهرم ۱۷ سالگی ازشون جدا شده رفته شهرستان کار کرده یه عروسی برای ما نگرفتن کل کادویی که تا حالا به من دادن یه پتو بوده !

2742
عزیزم انقدر پر رو تشریف دارن علنا" به شوهرم گفته بود ماهی ۱۰ تومن بده ما درصورتیکه شوهرم هم کارمنده ...

من با اون قضیه کاری ندارم

من الان با توجه به این تاپیک نظر دادم

وظیفه ی همسرت اینکه در حد توان کمک حال خانوادش باشه نه اینکه از گلوی شما بزنه نه ولی همون کاپشن که از شرکت دادن کاملا حق داره که بده پدرش

دلتو بزرگ کنی روزیت زیاد میشه مطمعن باش

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
نه عزیزم شما در جریان نیستی تا بوده بچه‌هاشو تو سختی گذاشته شوهرم ۱۷ سالگی ازشون جدا شده رفته شهرستا ...

خب میگی خودش کاپشن نداره بعد ناراحتی که بهت کادو نداده؟؟؟؟؟

آلبالووی سابقم....خداحافظ ای برگ و بار دل من🖤خداحافظ ای سایه سار همیشه🖤اگر سبز رفتی💔اگر زرد ماندم😞خداحافظ ای نوبهار همیشه🖤😭
گشنه جد و آبادته نمیشناسیشون حرف نزن

@niniyar_2     ‍ 

@niniyar_5    

نی نی یار منصف، کاربر حاج_خانومتونم بمن توهین کرد من همون حرف خودش رو بهش برگردوندم بعد من رو ۳ روز تعلیق کردید اون رو تعلیق نکردید! ترازوی محاسبتون چطوریاس؟ امیدوارم خدا هم همینطوری اعمالتونو بسنجه

2740