2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پدرم ، مادرم و برادرم استاد دانشگاه هستن 

خودمم ورودی ۱۴۰۰ 

رتبه ۴۲۱۱ 

تراز ۸۴۳۶ 

قبولی آسون نیست ، ولی اگه تلاش تون رو بکنید یقینا نتیجه زحمات تون رو می بینید.

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
خیلی زیاد خیلییی برا  من قبولی حالا اولویته ادم قبول شه اونو یه کارش میکنه حالا

من خودم اولویت اولم فرهنگیان 

اگه مصاحبه رد شدم میرم وکالت 

#️⃣لطفا مخالف نظر منی ریپ نزن🪧تاپیک های زده شده متعلق به من نیست
2738
وای چقدر خوب😍😍عالی

قربونت عزیزم 🙏 

انشالله موفق بشید❤️☺️

تا زمانی که رسیدن امکان دارد؛ زندگی درد قشنگیست که جریان دارد ......🌱  به قول استاد عزیز دلم؛ پدر عزیزتر از جانم : صبر و تلاش اوج احترام به حکمت خداست ....  ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده..❤️
پدرم ، مادرم و برادرم استاد دانشگاه هستن  خودمم ورودی ۱۴۰۰  رتبه ۴۲۱۱  تراز ۸۴۳۶&n ...

منم ۱۴۰۰ بودم رتبمم سه هزار ترازمم ۸۱۰۰ 

اما مصاحبه دعوتم نکردن 

حتی یع نگاه نکردن 

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟
چ رشته ای بودید ؟

خودم رشته پدرم مشاوره رو انتخاب کردم 

2706