2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خستم کردن من حالم از حرف و حدیث بهم میخوره کشش ندارم فک کنم تنها کسی که بیاد خونم خواهر کوچیکه منه ب ...

منم همینطور کافیه بشینی کنار همچین آدمایی تا ببینی چطور رو اعصابت راه میرن بعضی وقتا شیطونه میگه چشمتو رو همه چی ببند یکی بخوابون توگوششون من بخاطر شوهرم که دلش نشکنه مجبوری باید برم دیدن کسایی که نمیخوام ببینمشون 

منم همینطور کافیه بشینی کنار همچین آدمایی تا ببینی چطور رو اعصابت راه میرن بعضی وقتا شیطونه میگه چشم ...

نه اتفاقا من نمیخوام ببینمشون همسرم خودش بره اگه دوست داره ۸ ماهه زندگی مشترک و شروع کردم میخوان خراب کنن ،ببینم تا کجا میرن 

فقط 15 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2742
نه اتفاقا من نمیخوام ببینمشون همسرم خودش بره اگه دوست داره ۸ ماهه زندگی مشترک و شروع کردم میخوان خرا ...

من یه 10 سالی هست که عروسی کردم دوسال اول ازدواجمون خیلی خیلی زجر کشیدم خیلی اذیتم کردم ولی بعدش خداروشکر فهمید که اشتباه کرده پشت اونا بوده ولی خوب اگه زندگی دوست داری میدونی شوهرت پشتت کم کم دوری کن وقتی میری یا نیان درحد یه سلام احوال پرسی صحبت کن جواب سوال هم با اره یا نه یا سرتکون بده من مجبور بشم سر این بلاهایی که سرم اومد تمام خاطرات عروسی مون بسوزونم تا بدونم شوهرم طرف کیه منو میخواد یا اونارا

من یه 10 سالی هست که عروسی کردم دوسال اول ازدواجمون خیلی خیلی زجر کشیدم خیلی اذیتم کردم ولی بعدش خدا ...

چی بگم دو سال که نامزد بودیم چون عقد نبودیم همسرم تو خونه ما زندگی می‌کرد به دلایلی پسر دایی ام هست ،خدا شاهده اگه نگاه خراب به هم داشتیم همش میگفتن کی عروسی میکنید پشتمون و خالی کردن برامون حرف میساختن خدا بالا سرم شاهد ،عین دو تا دوست بودیم عروسیم طلاهای و دادم تالار گرفتم دعوا راه انداختن زهر مارم کردن رفتیم تو ماشین گریه کردیم دو تایی ،رفتیم سر زندگیمون دو ماه مادرشوهر و پدرشوهر تا تونستن اذیتم کردن ،اونا رفتن لون یکی زن دایی ام و خاله ام تا تونستن پشتم حرف بستن ،الانم باردار شدم ۳ ماههه هی حرف بخدا طاقتم طاق شده خسته شدم همسرم از روز اول دید ،پدرشوهرم همسرم خونه نبود با زنش سر یه سفره با من غذا نمیاوردم چرا میگفتن من نجسم چون نماز جلوشون نمیخوندم من تنهایی میخونم بدم میاد اینا ریا کارن،جاری مادرشوهرم همون زن دایی ام آره این دختر پسرت و خورد در حالی که تک تک وسایل خونه رو از جیب خودم خریدم همسرم دید با چشماش الانم بخاطر من نمیخواد با کسی بشینه ،دو سال منو دعا بستن هر روز دکتر زیر سرم میگفتن هیچی نیست دعا پیدا کردم تو دستم تو شاباشی که دادن دعا نوشته بودن اسم من و همسرم دیگه چیکار کنم حالم بهم خورده از همه کاری ندارم به کسی ،دلم خسته شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی بگم دو سال که نامزد بودیم چون عقد نبودیم همسرم تو خونه ما زندگی می‌کرد به دلایلی پسر دایی ام هست ...

عزیزم خیلی ناراحت شدم خوندم دیگه طرف شما خیلی بد جنسن ببخشید خدا لعنت کنه همچین آدمایی رو البته همه زندایی ها بدجنسن تقریبان 

ما که بی سرزبونیم نمیتونیم از پس این جادوگرا بربیام 

حالا که دیگه حامله ای بچسب به زندگیت سعی کن شوهرت عاشق خودت کنی حالا هرجور که میدونه دوست داره باشی یه مدت دیگه تحمل کن به خاطر بچه انشالله که همه چی درست بشه نشدم یا نتونستی ادامه بدی تا مهرت نگرفتی از نرو خونه پدرت بمون بگو اگه من نمیخوای کامل مهرم بده بعد برو درخواست بده بمون حقت از بگیر همیشه سعی کن تو زندگی همه چی با ارامش حل کنی حتی تو بد ترین حالت  اینجوری موفق میشی 

سعی کن شبا حتمان یه صفحه قرآن بخونی بهت آرامش میده برای من که اینجوریه 

عزیزم خیلی ناراحت شدم خوندم دیگه طرف شما خیلی بد جنسن ببخشید خدا لعنت کنه همچین آدمایی رو البته همه ...

مرسی عزیزم قربونت🌹🫂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2740