2737
2739

هیچ کس

غریبیم😅

_ ز‌ من لبخند میبینی؛                     ولی جانم پریشان است_                             دلم برای سایت برای دوستام تنگ میشه..😅🖤✨ برام خیلی دعا کنیدددااا     تاپیک هامم بخونید 🥹✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من عید میشینم خونم درم و قفل ميندازم کسی رو راه نمیدم چون امشب تا جنون کشوندنم 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️

سومین عیدیه که بابام نی🥲

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
2740
یه راه فرار هم نشون مابده من نمیخوام جاری ببینم دارن برنامه سفر میچینن با ما برن 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😃🤣 والا من از مشهد ب شیراز پناه بردم میریم سفر شما دیگه خیییلی بد شانسین😂😊😊

خدا رحمتشون کنه 

🙏🏼

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 
درکت میکنم کاش منم میتونستم درو قفل کنم بعد عید بازش کنم

خستم کردن من حالم از حرف و حدیث بهم میخوره کشش ندارم فک کنم تنها کسی که بیاد خونم خواهر کوچیکه منه بقیه رو راه نمیدم 

فقط 17 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
از خدا میخوام فرزندم به باباش بره 😍اخلاقش ،رفتارش،احترامش،دوست داشتنش🫂❤️
2706