2737
2734
عنوان

واسه عید کتونی زشته

108 بازدید | 8 پست

شلوارم جینه 

کف بگیرم یا همین کتونی خوبه شوهرم نذاشت کفش بگیرم گفت مثل مال اون سالی میمونه کمد استفاده نمیکنی از کتونی استفاده میکنی ولی خو واس عید حس میکنم واس ی زن متاهل بده چیه نظرتون

نه من همیشه کتونی میپوشم  

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اسی ببخشید منم یه سوال میپرسم با اجازه دوستان من شلوار جین دمما خریدم قد خودم ۱۶۳ پایین شلواره خیلی یه جوریه بد وایمیسه به نظرتون باید کوتاه کنم یا مدلشه دووجب از پایینشخیلی شلخته وایمیسته ؟

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است 💔💔
2740

كلا براي ديدو بازديد فاميلي جين و كتوني براي خانم متاهل به نظر من مناسب نيس راستش ، ولي لازم نيست هر سال بخرين كه ، همون كفش پارسال رو بپوشين خب ، من متاهل نيستم ولي كفش مهموني ١٠ سال پيش رو هم دارم هنوز و الان چند ساله كفش مهموني كلا نخريدم  چون تو طول سال كتوني بيشتر بدردم ميخوره و اكثرا سر كارم ، درسته مد ممكنه عوض شه ولي ديگه از پارسال و يا پيارسال تا أمسال اونقدري تغييري نكرده كه 

لطفا درخواست دوستي ندين ، با احترام اهل چت نيستم🌹