2733
2739

من پر از عقدم پر از حسرت هم سن  سالام میبینم که روزی با ی نفرن هرجا دلشون میخاد میرن سر دیت رفتنو تجربه میکنن دوست پسر داشتنو تجربه میکنن تا کی به فکر ابرو باشم میخوام همه چیزو تجربه کنم حتا ب غلط چطور فردا با ی پسر ازدواج کنم که با هزارتا دختر بوده و همه کار کرده اونوقت بیاد ی دختری ک حتا دست ی پسر بهش نخورده رو بگیره نگید همه پسرا اینجوری نیستن که اکثراشون واسه نیازشون بلخره ی بار تجربه کردن خلاصه منم میخوام تجربه کنم دست خودم نیس چن وقتیه افتاده تو ذهنم این فکرا هی اذیتم میکنه هی حسرت میخورم الان هرکیو میبینم دوست پسر داره ب راحتی میره بیرون حسرتتت میخورممم اینا فردا عقده میشه میگم جوونی نکردم

اشتباس؟ دوست پسر داشته باشم برم باهاش بیرون؟

آخر ی شب این گریه ها سوی چشامو میبره...🥲
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
دنیا دوروزه نزار برات حسرت بشن 

اره بابا تا کی خودمو محدود کنم الان حسرت میخورم که مامانم نزاشت با دوست پسرم برم بیرون سر همینا کات کردم

همه چی رو تجربه کن ولی درگیرشون نشو...

با هر نوعی بگرد ولی شبیه شون نشو...

هرجایی برو ولی خودتو حفظ کن ...

اگه بتونی با همه ی اینها سالم زندگی کنی خوبه، نه اینکه تو محدودیت باشی و فکرکنی داری سالم زندگی میکنی‌.

تو رووووو خدااااا کتاب بخونید مسواک بزنید****بی‌نهایت زندگی رو دوست دارم و می‌خوام تا جایی که می‌شه زندگی کنم. کاش هر چی خاک اموات شما هست بقای عمر من باشه.این فیلم را به عقب برگردان آن قدر که پالتوی پوست پشت ویترین، پلنگی شود که می دود در دشت های دور، آن قدر که عصاها پیاده به جنگل برگردند و پرندگان دوباره بر زمین.نه!به عقب تر برگرد. بگذار خدا دوباره دست هایش را بشوید در آینه بنگرد؛ شاید تصمیم دیگری گرفت.-گروس عبدالملکیان
همین که اعتراف میکنی عقده ای هستی خیلی خوبه حالا با توجه به اینکه میدونی عقده ای هستی ببین کارایی ک ...

با توجه ب شرایطم درست نیست اماااا بخدا رفیقام هم سنو سالامو میبینم حسرت میخورم گریه میکنم منم دل دارم فردا میشه ۳۰ سالم انقدر این جوونارو میبینمو حسرت میخورم واسه همین میخوام دیگه دختر نجیب و سنگین نباشم 

فقط فردا اینجا تاپیک نزنی زگیل دارم، تو دهنم دونه زده، اینجا تبخال زده، هر سوراخی یه مشکلی دراورده ب ...

رل خوب پیدا کنم در اون حد ک نمیرم😂 من ب بوس دوتایی قدم زدن راضیم تازه هرکاری بخوام بکنم اول اینجا مشورت میگیرم