2733
2734

برای لباس بچه و مانتو و اینا کدومش بهتره؟ 

جای دیگه که قیمتش هم مناسب باشه معرفی کنید

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...

کسی راجب بازار اکبر اباد شنیده؟

دیدید تو سایت چقدر زیاد شدن..مثل نقل و نبات همه جور فحشی میدن و اصلن براشون مهم نیست..نی نی یار رو هم تگ میکنی فوق ۳ روز تعلیق میکنه و طرف این بار پررو تر از دفعه قبل برمیگرده..با امثال اینا دقیقن مثل خودشون رفتار کنید همه کاربرا دست به دست هم بدید و بهش حمله کنید و پشت هم وایسید تا یاد بگیرن اینجا چاله میدن نیست که بیان عقده هاشون رو خالی کنن..شما هم کیسه بکس اونا نیستید که اعصاب شمارو به بازیچه بگیرن،، امثال اینارو خودمون باید جمع کنیم و درس عبرت بدیم بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لباس بچه قیمت مناسب سراغ دارم ولی مانتو نه 

همونو لطف میکنید بگید

به زمانبدی خدا اعتماد کن٬ اون هر چیزی رو به قشنگ ترین حالت ممکن بهت میده.                ولی در زمان خودش...
صدرصد نازی آباد.عبدل آبادو با نازی آباد یکی نکن 

نزدیکترین ایستگاه مترو به بازار نازی آباد کدومه؟؟

2740
بله  جعفری رو بلدید؟ یا آدرس کامل رو پیدا کنم

کآمل بگید ممنون میشم 

میشه آدرس بدین؟هر سال از جمهوری پاساژ بچه ها خرید میکنم

تهران ، خیابان هلال احمر ، عباسی جنوبی خیابان شهید خورک ( جعفری) نبش کوچه ی عرب نژاد پلاک ۱۰ 

تو بازار نیست ولی جنساش خوبه قیمتشم خیلی مناسب تره حالا ایشالا پیداکنید