2733
2734
عنوان

طلاهامو فروختم رفته بالا دارم سکته میکنم😓

| مشاهده متن کامل بحث + 759 بازدید | 47 پست
اعصاب خوردی ندارع چون اکثرا همین هستیم چه میدونستم قرار همه چی این جوری بشه مثل یه خواب بود این حد گ ...

وای اره

خونمونو فروختیم ۶۰ تومن

طلامو فروختم ۱۸ تومن

یهو عجیب رفت بالا

تازه داریم جون میگیریم.قشنگ صفر شدیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مبارکه نه ضرر نکردی ماشین دیگه 

همسرم سرزنش میکنه میگه قراره 8ماه دیگه ماشین بیاد دستت تازه قیمت روز هم می خوان بدن بهت ولی الان طلا کلی رفته روش قلبم داره میترکه

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
اون چیزم میره بالا پس سکته نکن

همسرم سرزنش میکنه میگه قراره 8ماه دیگه ماشین بیاد دستت تازه قیمت روز هم می خوان بدن بهت ولی الان طلا کلی رفته روش 

دانشجوی ترم اخر پرستاریم و دختر پاییزی زاده فصل پاییزم و عاشق این فصل🍂کاربری گاهی دست خواهرمه
همسرم سرزنش میکنه میگه قراره 8ماه دیگه ماشین بیاد دستت تازه قیمت روز هم می خوان بدن بهت ولی الان طلا ...

کاشکی فروش فوری گرفته بودی

لطفا برای حل شدن مشکلاتم یه صلوات بفرستین و لایک کنین .خیلی ازتون ممنونم 🫂🌷🌻🌺
2740
خوبه که مبارک باشه منم اگه جای تو بودم همین کارو میکردم ضرر که نکردی

همسرم سرزنش میکنه میگه قراره 8ماه دیگه ماشین بیاد دستت تازه قیمت روز هم می خوان بدن بهت ولی الان طلا کلی رفته روش قلبم

خانما من یه جفت گوشواره دارم میخام الان که قیمتا بالا رفته بفروشم بعد پایین اومد پلاک وزنجیر بخرم به نظرتون قیمتا دوباره پایین میاد،میترسم بالابره دوباره پایبن نیاد،هفته قبل رفتم قیمت کردم۲۲میلیون بودن الان بیشتر میرن

من ازدیدن موفقیت لذت میبرم،چه برای من باشه چه برای تو!  
همسرم سرزنش میکنه میگه قراره 8ماه دیگه ماشین بیاد دستت تازه قیمت روز هم می خوان بدن بهت ولی الان طلا ...

طلا برای استفاده ات بود درسته؟ ماشینم همین طور دیگه برات چه فرقی میکنه  طلا تیکه تیکه باز میخری عیب نداره  . ولی بنظر من طلا برای زمین ملک خونه اینجور چیزا باید فروخت نه چیز دیگه حالا برات تجربه شد آخر دنیا که نیست خدا بهت سلامتی بده باز میخری. منم طلا موقع پیش پول فروختم کلی بود اشتباه دوباره خریدم برای ماشین فروختم دوباره خریدم برای خونه خریدن فروختنم🤣🤣🤣 الان چند وقته تیکه تیکه دارم میخرم. طلا برای همین روزاس دیگه دست آدم باز کنه

🌹
کاشکی فروش فوری گرفته بودی

اخه ابان ماه وام میگیرم الان نداشتم بقیشو بدم

تو بگو آیا قیمت آزاد با ماشین کارخونه یکیه؟ کلی فرقشه به نظر من ضرر نکردی

100ملیون فرق میکنه با بیرون فک کنم

2706