2733
2734
عنوان

خواب دیدم شوهرم داره بهم خیانت میکنه 🤣🤣🤣عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1061 بازدید | 48 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
خوابم خیییلی واقعی بود تا نیم ساعت بعد بیداری داشتم گریه میکردم 

منم و خواب دیدم شوهرم مرده

پاشدم تا نیم ساعت گریه میکردم حالم بد بود 

بعد بهش پیام دادم خوبی اونم جواب داد خوبم ....

منم گفتم تو قدرمو نمیدونی 

بعد برگشت گفت حالت خوشه؟ 

دیگه حالم خوب شد گفتم جهنم😐😂

منم ی شب خواب دیدم شوهرم ی دخترو بغل کرد رفت از هق هق بیدار شدم بعد ک فهمیدم خوابه خیلی خوشحال شدم😄 اما ب جبرانش ی شب دیگه خواب دیدم شوهرم جلو دوستام انقد بهم محبت کرد انقد عاشقانه رفتار کرد بغلم کرد انگار رو ابرا بودم بیدار شدم دپرس شدم چرا خوابم نصفه موند 😁

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
خوشم میاد شوهرا همه خونسردن واسه این حرفا وگرنه اگ برعکس بود و اونا میگفتن از ما خوششون نمیاد تا یکس ...

واااای آرههه🤣🤣🤣

اصلا یادم رفته بود همچین پیامی دادم 

الان یه لحظه نگاه کردم جر خوردم😂😂

چرا وقتی من خواب خیانت از شوهرم میبینم برعکس سعی میکنم بیشتر بهش محبت کنم دوسش داشته باشم 

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
2706