2733
2734
عنوان

خسته شدم از خونه تکونی 🤕☹️💔

219 بازدید | 21 پست

در طول هفته که نیستم یع امروز خونه بودم از صبح بشور و بساب دارم هم نظافته خونه و هم خونه تکونی با هم شده هنوز یکم دیگه مونده ولی کمرم درد گرفته 🤕

شما در چه حالید 

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا قوت 

آفرین 🌹

من هم بعد یک هفته امروز خونه بودم 

کار مهمی نکردم بجز ناهار  آماده کردن و کارهای روتین 

منتظرم مدرسه ها تعطیل و تق و لق بشه، شروع کنم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2731

من دارم میمیرم از خستگی،تازه من مرتب تمیز میکنم و زیاد کثیف نبود خونم،اما خب بشدت خستم،بچه کوچیک دارم خودم تنها کارامو میکنم،این وسط خانواده شوهرمم اومدن و مشغول پذیرایی از اونام هستم😞

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏

اگه هر روز یه زمانی رو اختصاص به کار خونه بدین و همیشه همه چیز تمیز کنین بزارین و هر هفته یه مرتب کاری کلی بکنین هیچوقت نیاز به خونه تکونی آخر سال نیست من خودم شاغلم اونم دو شیفت ولی همیشه کارام همینجوری انجام میدم

2740
خدا قوت  آفرین 🌹 من هم بعد یک هفته امروز خونه بودم  کار مهمی نکردم بجز ناهار  آما ...

ممنون عزیزم ♥️

آقایون به ظاهر محترم درخواست دوستی قبول نمیکنم اعصاب سر و کله زدن با امثال شمارو ندارم 😐 حالا شما خودتونو خسته کنید کی ضرر می‌کنه من یا شما؟

من خونه تکونی ندارم چون باطن خونه م تمیزه 

نمیزارم کاری بمونه کل سال حواسم به تمیزی هست 

میمونه پاک کردن شیشه و اینا که اونم یک روز قبل عید انجام میدم 

⏩️⏭️⏯️⏹️⏸️⏮️⏪️ 
خدا نکنه  چرا😔

دیروز رفتم دکتر زنان معدینم کرد و آزمایش پاپ و دید گفت مشکوک. به سرطانی باید کولپوسکوپی کنی . حتی ب شوهرم نگفتم همش دارم گریه میکنم اصن نمیتونم برم دکتر میترسم خیلی میترسم

کاش میشد مرد بی آنکه مادر بفهمد....... 
اگه هر روز یه زمانی رو اختصاص به کار خونه بدین و همیشه همه چیز تمیز کنین بزارین و هر هفته یه مرتب کا ...

درسته

اما خونه ما هیچکس رعایت نمیکنه زیادی ریخت و پاش دارن هر کی هر چی بر میداره سر جاش نمیزاره 

در نهایت فقط یع نفرع که باید کارای داخل خونه رو انجام بده اونم منم 

خانواده های مرد سالار همینن دیگه 

دیروز رفتم دکتر زنان معدینم کرد و آزمایش پاپ و دید گفت مشکوک. به سرطانی باید کولپوسکوپی کنی . حتی ب ...

عزیزم انشالا چیزی نیست پیگیری کن،خدابزرگه،دخترعمو من سرطان داره،دارو میخوره گفتن درمان میشه

خدایا وقتی که تو صف شانس بودم منو فرستادی ته صف،این همه مشکل حقم نبود ولی بازم حکمتتو شکر😔درسته باشوهرم خیلی مشکل دارم ولی اهل خیانت نیستم،لطفا اقایان  سایت درخواست دوستی ندن،کسی اینکارو بکنه ب حلال بودن خودش شک کنه😏😏
2706