2733
2739
عنوان

کسایی که داغ عزیزترین کستون و‌دیدین شماهم😔😭

| مشاهده متن کامل بحث + 464 بازدید | 40 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خیابون ک میرم حالم بدمیشه توادما دنبالش میگردم 

منم بقرانننن مامامم براش یه سویشرت خریده بود پشت و‌رو بود دورنگ‌بعد هی میگفت این لباسم‌چ‌خوبه رنگ‌تیره برا مراسم عزااینا رنگ‌روشن‌برا روزمره دوبارم‌نپوشید امروز ی اقا دیدم همون‌لباس تنش بود اصن هی نگاه کردم هی نگاه کردم دلم‌واقعا تنگ واقعا تنگ😭😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
ممنونم انقدر دلم‌میگیره برابام بهتریییین بابابزرگ بود انقدددد بچه هامون دوست داشت ی بابابزرگ‌پایه هم ...

قربونت برم گلم با خوندن پیامت اشکم در اومد

فداتشم چه میشه کرد😔بمیرم پدر برا دخترا نفسه خیلی سخته نداشتنشون دورت بگردم اروم باش خدا بهتون صبر بده عروسکم♥️

2731

بعد ۱۲سال هنوز اسمش بیاد بغض میکنم واشکم میاد.داغ عزیز خیلییییی سخته

بعد از اون ترس از دست دادن عزیزانمو دارم.همیشه دلهره داره

خدایاشکرت بخاطرهمسرم وپسرم😍تو که تو قلبو وجودم خونه کردی…توکه با اومدنت معجزه کردی!😍
چند روز پیش عموم فوت کرد عمو هم مثله پدره دلم آتیش گرفته ۲ تا بچه هاشو یتیم گذاشت رفت 💔💔هنوز شوکم ...

روحشون‌شاد واقعااا سخته 

من‌روزای اول همش تاپیک‌میزدم‌مگ‌میشه بابام‌دوست نداشته باشم چرا اشکم‌نمیاد چرا اصن اشک‌نمیریزم بعد هرچی میگذره تازه میفهمم از شوک‌دراومدم‌تازه فهمیدم بیتابم خیلی بیتاب😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

آره عزیزم خیلی سخته 

ولی به این فکر کن که اون دنیا براشون بهتره 

من سالهاست پدرم از دست دادم و ۵ماه مادرمو از دست دادم و مجردم به طبع خیلی باید بهم سخت بگذره که میگذره ولی اینکه بدونم اون دنیا واقعا براشون بهتره حال دلمو خوب میکنه 

دلتنگی هست ناچاریم و از اون بدتر اینکه هم سن و سالات و حتی بزرگتر از ماها پدر و مادرشون زنده ن 

ولی با خواست خدا که نمیشه جنگید 

باز هم میتونیم با عزیزان از دست رفتمون ارتباط بگیریم فقط نوعش فرق داره با موقعی که زنده بودن

خدا یاور تنها ترین تنهایان است
2740

اسی جان خدارحمتشون کنه بشمام صبربده من کاملادرکت میکنم من بچموازدست دادم همیشه دلتنگشم بابعضی ازتاپیکا ضجه میزنم هربچه ای میبینم مثل دیونه هامیرم محکم بغلش میکنم و سرشومیچسبونم روسینم من نزدیک سالگرداش که میشه همون حس روزاولی که ازدست دادمشو بهم دست میده براارامشت صلوات فرستادم برای ایشونم الان فاتحه میفرستم روحشون شاد🥺🥺🥺

طول میکشه ب این شرایط عادت کنید مخصوصا تو مناسبتا عید.شب یلدا و ....

منم تیر سال  جدید میشه ۴ سال ک پدرمو از دست دادم یعنی عاشقش بودم میمردم براش 

اوایل انقد سختم بود ک نگو میخواستم خودمو بکشم الانم هرروز ب فکرشم روزی نیست ک یادش نباشم ولی خب برام اسون تر شده 

ی روزای ام از دلتنگی زیاد امونم میبره اونم خیلی اروم بود خیلی ام دوسم داشت 

خدا خیرت بده که با پدرت خوب بودی در زمان حیاتش همین مهمه بخدا

الهی بمیرم براش بمیرم جونمون بود بخدا کافی بود ی کلمه بگه چی دوست داره زود براش تهیه کنیم هیچوقت نمیگفت چی دوست داره مطیع بود همیشه یبار ک‌گفت سالاد الویه دوست داره هرموقع میومد خونم میرفتم خونشون براش درست میکردم اخرین غذاییم‌ک درست کردم و‌رفت بیمارستان حتی براصبحونشم‌برد باخودش الویه بود بعد اون روز‌پدر براخیرات درست کردم‌انقدررر گریه کردم‌ک‌حتی ی اقمه نتونستم بخورم دیگه هم‌نمیخورم 😭

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
روحشون‌شاد واقعااا سخته  من‌روزای اول همش تاپیک‌میزدم‌مگ‌میشه بابام‌دوست نداشته باشم چرا اشکم‌ ...

عزیزم خدا به دلت ارامش بده 

حقوقی ام در مورد مسائل حقوقی که اطلاعات نداری با من بحث نکن 😉
الهی بمیرم براش بمیرم جونمون بود بخدا کافی بود ی کلمه بگه چی دوست داره زود براش تهیه کنیم هیچوقت نمی ...

الهی عزیزم خودتو اذیت نکن بارداری برات خوب نیست...

همسرتو دلسرد نکن اینجوری...

پدر الان جاش تو بهشته و حواسش بهت هست، پس سعی کن مراقب خودت و توراهیت باشی

2706