2737
2739
عنوان

ما با مرگ از بین نمیریم..........

363 بازدید | 5 پست

یادمون نره ما با مرگ از بین نمیریم بلکه قراره ادامه ی زندگیمون رو در دنیای بعد داشته باشیم...تنها فرقش اینه که درکمون بیشتر میشه و دیدمون بازتر میشه و میتونیم حقیقت ها رو ببینیم...ما قراره این لباسی که به عنوان جسم رو داریم عوضش کنیم و یک لباس زیباتر بپوشیم که بتونیم در دنیای بعد که زیباتره در کنار خانوادمون و کسایی که همین دنیا کنارشون بودیم زندگی کنیم...ما آیینه خداییم و کسی که آیینه خداست از بین نمیره چون بینهایته و محدود نیست و این زندگی همیشگیه...

قُلْ يُحْيِيهَا الَّذِي أَنْشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّةٍ ۖ وَهُوَ بِكُلِّ خَلْقٍ عَلِيمٌ
بگو: همان کسی که نخستین بار آن را پدید آورد. زنده اش می کند، و او به هر چیزی داناست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه

همیشه میام تاپیک هاتون رو چک میکنم

چرا از ماه رمضان تاپیک نزدید؟

ممنون میشم اگه وقت داشتید تاپیک بزنید

خدایا میشه بغلم کنی ؟🙏                                                موهامو ناز کنی؟🙏.                                                         گریه کنم 🥺                                                                            گریه کنم 🥲                                                                   گریه کنم 😭