2733
2739

سلام موهام 120 سانته، لباسم بلنده آستین داره، زرشکیه، آرایشم میکنم، ولی نمیدونم موهامو چیکارکنم؟ اتو مو ندارم، فقط سشوار دارم 😐

به نظرتون تیغ ماهی ببافم؟ یا باز بزارم؟ چون پر پشته باز بزارم اسیرم میکنه با بچه، 

چه ایده ای دارین؟ 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍

سشوار بکش

|•همون آب_آلبالو•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

اتفاقا منم امشب عروسی میرم موهامم ۱۰۵ سانته

منم اتو مو در دسترسم نبود سشوار کشیدم و بعدش هم با اتوی لباس اتو کردم

از اتوی مو هم بهتر میشه من همیشه اینکارو میکنم فق باید مواظب باشی نسوزع

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢

۱۲۰سانت به چه دردت میخوره بعد حمومم که باید با سختی خشک کنی من جات بودم الان میرفتم یه ۲۰سانتش کوتاه میکردم خود ارایشگرم دیگه بعد کوتاهی سشوارش میکشه خوشگل میشن میتونی بگی برات کرلیش کنه

چون لباست پوشیدس همون تیغ ماهی یک وری بباف، ی کش خوشگل ببند پایینش، فقط حتما با تافت و ژل خورده موهاتو جمع کن مرتب بشه

خوش،بگذره 

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
اتفاقا منم امشب عروسی میرم موهامم ۱۰۵ سانته منم اتو مو در دسترسم نبود سشوار کشیدم و بعدش هم با اتوی ...

اتوی لباس بدون آب یا با آب و بخار؟ حرارتش بالاست آخه 

15 اسفند 1400 قراره فسقلی ما به دنیا بیاد، من از بریدگی شکم وحشت دارم میخوام، طبیعی زایمان کنم، اگر اطلاعاتی دارید بمن کمک کنید، الهم صل علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🌹بعد از 12 ساعت درد آخرش بچم نیومد سزارین شدم🥺😍😍😍
اتوی لباس بدون آب یا با آب و بخار؟ حرارتش بالاست آخه 

حرارتش رو کم کن و سریع موهاتو از زیرش بکش

یه بالش بزار رو پات موهاتو خرگوشی ببند یبار یه طرفو بزار رو بالش و اتو بزن یبارم یه طرف دیگ

من هم با آب کردم هم بدون آب فقط باید مواظب باشی درجش کم باشه و مواظب باشی نسوزه

تویی که امضامو میخونی،💛میشه برام دعا کنی امسال فرهنگیان قبول شم💛😢
ساعت ۶ میری عروسی عشقم؟ چخبره از ۶ اخه برو ارایشگاه آتو بکشن از بالای بالا ببندن واست

از 6 تا 12😂