2737
2739
عنوان

چطوری نچرال آرایش می کنن؟

497 بازدید | 30 پست

رژ لب رنگ لب گرفتم و می‌خوام آرایش معمولی برای بیرون نچرال کنم ولی بلد نیستم صورتم بی حال میشه رنگ پوستم هم گندمی هست.

اصولش چیه که خوب بشه؟

فیلم آموزش ببین از داخل گوگل

‌- اگه‌ مرگ بده،                        چرا هر کي رفت اون دنیا:)                                                         دیگه برنگشت ؟ :) !؟   🖤🥀                                                              ‹یک نفر آدمُم چند نفر غمگینم :)🖤›
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لایک

دنیا مال خوشگلا و پولداراست...ما به دنیا اومدیم که استادیوم بدون تماشاگر نباشه🥀وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه! من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

چرا اصلا آرایش کنی؟ خودت خوبی! فوقش یه کرم ضد آفتاب بی رنگ بزن،

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
چی سرچ کنم آرایش نچرال؟

آره شاید بیاره

‌- اگه‌ مرگ بده،                        چرا هر کي رفت اون دنیا:)                                                         دیگه برنگشت ؟ :) !؟   🖤🥀                                                              ‹یک نفر آدمُم چند نفر غمگینم :)🖤›
2740

رژ گونه به گونه هات بزن کاملا گلبهیش کن،یکم نوک بینیتم بزن ،اینطوری چهرت خیلی شاداب میشه،ابروهاتو با ریمل ابرو لیفت کن،سعی کن با خط چشم ی بن مژه ی نازک نازک گوشه چشمت بکشی،ریمل کم و تمام

مثلا مهمونی یه کم آرایش میخوام

🤷🏻‍♀️ من که عروسی هم میرم آرایش نمیکنم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ فقط صورتم رو تمیز میکنم و فوقش یه ضد آفتاب،

آرایش کنم که چی بشه؟ آدمهایی که بیشتر ظاهر براشون مهمه جذبم بشن؟ نه ممنون!

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2706